Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Şehir Editörüyle Sabah Toplantısı

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:50

Description

Daha yüksek Ulusal Sigorta ödemeleri ve bankacılar üzerindeki bir süper takým da dahil olmak üzere týbbi ​​ilaçlarýn bazýlarý kötü bir tadý terk ederken, sunumda kesin yangýn tedavisi yoktu.
Seçimlerin bilinmesi başgösterendi, Şansölye seçmenleri Bütçe öncesi raporuyla korkutmamak için çaresiz kaldı.
Kamu harcamalarının kesilmesi konusunda sert konuşmalarına rağmen, yaptığı açıklamada bunun nasıl başarılacağıyla ilgili ayrıntılı bilgi bulunmuyordu.
Bu yıl kamu borçlanması öngörüsünü 2.6 milyar £ ila 177.6 milyar dolara yükseltti ancak pek çok ekonomist, Darling’in kamu açığının boyutunu küçümsediğini ve 2010 sonrasında büyüme rakamlarını çok olumlu bulduğunu düşünüyor. Onun haklı olmasını ummak zorundayız, ancak gerçek bir risk var, daha da kötüleşecektir, ancak o zamana kadar onun sorunu olmayabilir ve yeni bir hükümet ve şansölye karışıklığın temizlenmesi ile karşı karşıya kalacaktır.

    O zaman kim 11 numara ise ve o hala Darling olabilir ince bir şans, daha acı harcama kesintileri ve vergi artışları yönetmek zorunda kalacak.
EasyJet’in giden patronu Andy Harrison, havayolu endüstrisinin sakin bir adamı.
Rakibi Ryanair’de Michael O’Leary’nin genel profilinden yoksun olabilir, ancak havacılıkta gördüğü en çalkantılı dönem boyunca şirketini yönlendirmiştir. Harrison, ekonomiden tazeleme talebinde bulunmakla kalmadı, yönetim ekibi, filo genişlemesinde yavaşlama ve temettü ödemelerinin başlatılmasını isteyen kurucusu Sir Stelios Haji-Ioannou’nun kanatlarını tıkadı.
Öyle olsa bile, Harrison, easyJet’i British Airways’teki Willie Walsh’un hayal edebileceği bir hızda büyümeye devam etti ve Haziran ayına kadar tahliye edilmediği gerçeği, yönetim kurulu odasında çok kötü bir his olmayabileceğini önermektedir.

    İlk olarak Lex, RAC’ı devraldı ve sonra Aviva’ya satıldı, şimdi de easyJet’te Harrison liderlik kimlik belgelerini kanıtladı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.