Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Serena Avustralya Açık şampiyonluğunu korudu

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:25

Description

28 yaşındaki Amerikalı, gençleştirilen Belçikalıyı ve Melbourne Park’ta beşinci unvanını talep etmek için 20 aylık bir emekli olan masal masraflarının doruk noktasına tanık olmak isteyen kalabalığın üstesinden geldi.
Williams maçı düzelmek için ard arda dört kez oyun çıkardıktan sonra momentum ile belirleyici üçüncü sete giren Henin’den cesur bir mücadeleden uzak durmak zorunda kaldı. Ancak Williams, Henin’in Amelie Mauresmo’ya karşı skor hatasının da yanlış tarafında bulunduğu 2006’da Wimbledon’dan bu yana ilk üç set kadın finalini kazanmak için önemli olduğu zaman sınıfını damgaladı.
Henin, açılış iki servis oyununda Williams’ı kırma şansını kaçırdı ve Amerikalı’nın sevişme ve 3-1 öne geçme açılış molasını aldığı gibi ödemek oldu.
Henin, Williams’ın uzun süre bir backhand vuruşunda bir sonraki oyuna geri döndüğünü düşünüyordu, ancak bir çizgi hakemi daha erken bir görüşme düzeltince, sayı tekrar gösterildi. Kalabalıktan guruplar çıkardı ve Williams tuttuktan sonra haksızlık duygularını dile getirdiler.
Henin, Belçika’nın ilk karakteristik kutlamasını ‘allez’ olarak nitelendiren bir forvet kazandı. Fakat bir forehanı ağa atmadan önce çifte hata yaptığında seti Williams’a verdi.
Williams, ikinci takımın erken saatlerinde sevmeye karar verirken Henin için uğursuz görünüyordu, ancak Belçikalı, dövüşmüş savaş yeteneklerini derhal geri çekileceğini gösterdi.
Ardından maçın seviyesini ayarlamak için kalabalığın sonuna dört maç attı ve kalabalığa rafting gönderdi.
Her iki oyuncu da üçüncü takımın başında müsabakalar yaptı, ancak Williams en güçlü şekilde oynadı.
Üçüncü sette 2-2’de oynadıktan sonra, Williams, 12’nci single’ı büyük eli bir backhand galibi ile buluşturmadan önce son dört maçı kazandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.