Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Serena kazanmak için savaşıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 02:15

Description

Bir numaralı dünya şampiyonanın ilk çeyreği final çıkışından geçti ve ilk seti kabul etmişti.
28 yaşındaki oyuncu, önümüzdeki beş maçın ardından, kravat maçında kazanmak için etkileyici bir performans sergiledi.
Azarenka’nın kararını bozmak için görev yapmıştı. Azarenka, Williams’ın kendisini güçsüz bırakmasına izin veren ve Çin’in Li Na’yla son dört toplantı yapmasına izin veren kararlı sette yerden oynayan yerden inme ile yer değiştirmişti.
Williams, yarı finale ulaştığı önceki dört maçın her birinde turnuvayı kazandı.
Williams maçtan sonra, erken uçuş evine çıkacağını düşündüğünü itiraf etti.
Williams, ikinci sette aklından ne geçtiğini sordu: “Aslında bugün kaybedersem ve iki katına çıkarsam Cuma günü bir uçuş yakalayabilirim” diye düşündüm. Şampiyonun düşünmesi gerekiyordu, ama düşündüğüm şey bu, hala burada olmaktan mutluluk duyuyorum. ”
Williams, turnuvada tek bir servis oyununu kaybetmemişti ancak yediinci sezonda Belorussian’ın maçı kazanan bir kurşun gibi görünen oyuncuyu çaldığı için yedi servis oyuncusunun açılışında dörtlük kırıldı.
Bununla birlikte, Williams’ın yavaş yavaş geliştiği belirtildi ve Azarenka’nın ağır yarayla mücadeleye tekrar başlamıştı. Set kravat kırılmasına gitti ve Azarenka galibiyete değmek için 3-1 öne geçti. Ama yine Williams, seti almak için önümüzdeki yedi puandan altıncı galibiyet sergiledi.
Williams, Azarenka’yı yıkmak ve Belarus’u ilk yarı finalde ağırlamak için kendine güvenerek hizmet ettiği için tek yönlü bir trafikti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.