Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sesli mesajı ortalama

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:30

Description

Batılı, gerilim filmi ve edebi roman, Cormac McCarthy’nin (BÜYÜK Öykü, 4 saat civarında, 15.99 CD’si indirilebilir olarak) yaşlılar için ÜLKE OLMAYAN ÜLKE BİRLEŞTİRME karması, Vietnam Savaşı veteriner Llewelyn Moss’un ava çıktığı ve Meksika’nın Meksika sınırında çok yanlış gitmiş olan bir uyuşturucu anlaşmasına rastlıyor.
Sahnede bulduğu 200 milyon dolarla parasını geri isteyen erkekler tarafından avlanacak. Şerif Ed Tom Bell, Moss’u kendileri ve Anton Chigurh’dan kurtarmak için kararlıdır; Anton Chigurh, aşırı şiddetli ve ılıman bir şiddet mağdurudur. Sean Barrett, çarpıcı bir Amerikan aksanı olan İngiliz aktör tarafından mükemmel bir biçimde okunur.
Bir kigleme havasında ve bazı elfler ve macera hikayeleri çok ciddiye aldıklarını düşünüyorsanız, BBC Audio’nun ELVENQUEST (3 saatlik, indirilebilir 15,99 £ CD’si), yeni bir Radio 4 komedi serisinin ilk sunumudur. Stephen Mangan’ı, köpekleri Alistair McGowan’ın oynadığı Lord Darkness olan en büyük kötülükten Lower Earth’u kurtarabilen Seçkin biri olan fantastik bir romancı olan Sam olarak yıldızlar. En özel Tolkien fanatiği bile gülecek.

    Nathies’de savaştan koparılan Saraybosna’da Steven Galloway’ın Gareth Armstrong tarafından okunan (Naxos, 8 saat, 19.99 € CD’si) okuduğu SARAJEVO KELLİĞİ var. Bir kereye mahsus olarak 22 sivil öldürülürken bir çellist, Tomaso Albinoni’nin Adagio in G minor adlı en umut verici parçasını, haftalık aynı gün 22 gün boyunca hafızalarında oynuyor.
Bu arada, diğer üç Saraybosna’sı daima tehlikede hayatlarını sürdürüyor. Kenan korkmuş, ancak ailesinin suyunu almak için tehlikeli, günlük yolculuk yapmaya kararlı; Çalıştığı fırına ulaşmak için şehri geçmek zorunda olan Dragan; ve çellisti korumakla görevlendirilen genç bir keskin nişancı nominal de guer olan Arrow. Harika hareket ediyor.

    Kate Atkinson’ın Frances Tomelty (Random, 4hrs, £ 14.99 CD) tarafından okuduğu DUYGUSAL WEIRD, kahraman Effie’nin ve annesi Nora’nın vahşi ve uzak bir İskoç adasında atalarından birinin tatil evinde hikayelerini anlattıklarını görüyor.
Effie, atalarının herhangi birinin attığı ilk andaki adıdır ve adının onun için düşündüğü gibi olmadığını söylüyor: “Adının doğru olduğuna güvenemezsen, neye güvensin?”
Effie’nin Dundee’deki öğrenci yaşamı etrafında dokundu, birinin yaşlıları öldürdüğü ve onu takip ettiği Effie’nin mahkumiyetinden şüphelenilen bu, hem çizgi romandı hem de dokunaklı dönüşüyor. Çok zengin bir dinle.

    Modern periyotlarda, PERCY JACKSON ve AYDINLATMA BİLGİSİ’nde Rick Riordan’ın Walter Lewis (Penguen, 3 saat 45 dakikalık, 8.99 CD) tarafından okunduğu Yunan efsanelerinde büyük bir tekrarlanma var.
Oniki yaşındaki Percy Jackson annesiyle birlikte yaşar ve son derece akıllı olsa da, DEHB ve disleksi teşhisi konmuştur. Şu ana kadar neredeyse sıradan. Ancak Percy kazara onun matematik öğretmeni buharlaştırır. O kadar sıradan değil! Aslında babası bir Yunan tanrısı ve her zamanki gibi delilik ve kargaşalık içindeler. Chris Columbus filmi 12 Şubat’ta yönetti ancak bu film kendi başına muhteşem bir eğlence.
Aynı şekilde muhteşem olan Michael Morpurgo’nun WAR HORSE (Harper, 3 saat 30 dakikanızı, 9,99 £ ‘luk CD, indirilebilir). Birinci Dünya Savaşı hikayesi, kendisine minnettar olan oğlu askerle tekrar görüşen süvari ile Fransa’ya gönderilen çiftlik atı hakkında modern bir klasiktir. Derin hareketli ve heyecanlı, Dan Stevens tarafından okunuyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.