Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Shakhtar kaleci laneti Arsenal için çalışıyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:56 pm

Escort İlan Açıklaması

GOALKEEPING kabusları son 12 ayda Arsenal oyunlarında standart ücret oldu.
Ancak dün gece, canlandırıcı bir saldırıya uğrayan zıt durdurucu olduğu için canlandırıcı bir değişim oldu.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Emirliklerle ilgili bir şey olmalı, çünkü Shakhtar Donetsk kaleci Andriy Pyatov bu sezon Şampiyonlar Ligi golünü yakalamadan en kolayları yakaladı, ardından topu dört kez daha topladı.
Ancak, Pyatov ve Shakhtar için unutulmaz bir gecede anılarda uzun süre yaşayacak bir an vardı. Eduardo, ziyaretçilere geç bir teselli hedefi ile Arsenal’e duygusal dönüşünü işaret etti. Anı kutlamayan tek kişi, eski kulübüne saygısızlık etmeyeceğine söz veren Eduardo idi.

    Ancak, Gunners taraftarlarının takdirlerini göstermelerini engellemedi. Emirlik içindeki herkes Eduardo’yu alkışlamak ve Hırvatistan’ın uluslararası adını söylemek için yükseldi. 2008’de yaralanan bir hasarı tehdit eden adamın, yaz aylarında satıldıktan sonra Arsenal’den uygun bir şekilde gönderilmediğine dair bir his var.
Bu şimdi iyi ve gerçekten düzeltildi. Alex Song, Pyatov’un Arsenal’a liderlik etmesini sağlamıştı ve Topçular, Samir Nasri, Cesc Fabregas, Jack Wilshere ve Marouane Chamakh’ın aynı zamanda Arsene Wenger’in adamlarını sıkı sıkıya kontrol altına alması için eline geçmişti.
Arsenal artık bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde 14 gol attı ve bu da Wenger takımının kalitesinin ve muhalefetin standartlarının bir işareti. Pyatov, onu tam zamanında yutması için bir yer istemiş olmalı. En azından, Lukasz Fabianski ve Manuel Almunia’dan kaleci erimesiyle ilgili paylarına tanıklık eden sempatik bir dinleyici kitlesi vardı. Wenger’in, Birmingham’a gönderilmesinden sonra Wilshere’in yanına getirme kararı, geri dönen Fabregas’ı yıkıcı etkiye bağladığı için, temettü ödenmesine karar verdi.

    Ama Wilshere’in mizacında hala yapılması gereken işlerin olduğunu gösteren başka bir parıltı vardı. Pyatov ve Song, Arsenal’e 19. dakikada bir gol atmak için bir araya geldikten kısa bir süre sonra, Wilshere, en azından ona sarı kart sahibi olması gereken Tomas Hubschman’a karşı sert bir mücadele yaptı. Neyse ki, Wilshere için Norveçli hakem Svein Oddvar Moen suçu cezalandırmadı ve Wenger ve İngiltere yöneticisi Fabio Capello’nun saltanatına sahip olacak bir performans sergiledi.
Nasri, Arsenal’in yarım saat aradan üç dakika önce ikiye katlanmasını ikiye katladı. Song, Emmanuel Eboue ile düzgün bir bir iki oynadı ve Fransızların Pyatov’u geçmeden önce topu yere indirmeden önce bir yere çarptı. Yeniden başladıktan sonra Arsenal, Wilshere ve Fabregas’ın gerçekten hayata geldiğini gördük. Birincisi, Topçuların penaltıdan aldığı serbest vuruşu kazanarak kazandığı kaptan oldu.

    Nasri topu kutuya doğru çevirdi, Johan Djourou, Luiz Adriano tarafından geri çekildi ve Fabregas, Pyatov’u geride bıraktı. İspanyolca ‘Mutlu Doğum Günü Mumunu okuyan bir tişört göstererek kutlandı. Wayne Rooney’nin Manchester United’a istediğini açıkladığı gün, yaz aylarında transfer talebinde bulunan Fabregas’ın, tümünün unutulduğu gibi hedef ve kutlama yaptığı ironikti.
Tezgahı başlatan Eduardo, sonunda geri kalan yarı-anoyunun geri dönüşü ile ödüllendirildi. Ancak girişinin 10 dakikasında Arsenal iki gol daha ekledi. Wilshere, Pyatov üzerinden topu yerinden oynatmadan önce Rosicky ile harika bir iki tane oynadı. Sonra Chamakh Nasri tarafından konulduktan sonra dönüştü. Ama altıncı gol bir zevkti.

    Emirliklerin içindeki herkes, Eduardo’nun grevini alkışlamak için yükseldi ve hatta ilk oyuncuları bile, tüplerini geride kalmak ve onu çırpmak için kaçırdılar. Wilshere’e gelmek için bol bol meşrubat var – ve Pyatov çok daha kötü geceler olmayacağı düşüncesiyle kendini rahatlatabilir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.