Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sheridan kadın pis seks kulübünün kanıtı verir

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:34 pm

Escort İlan Açıklaması

İskoç Sosyalist Parti meslektaşı Katrine Trolle, politikacı, başka bir ziyaretçinin Manchester’da eşi Gail olduğunu düşündüğü Manchester’da tanınırken, utançla “dilin bağlı” olduğunu iddia etti.

ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
Kulüpte eski SSP lideriyle, Glasgow City Chambers’daki ofisinde ve evinde bir düğün fotoğrafıyla seks yaptığını söyledi.
36 yaşındaki Trolle, Glasgow’daki Yüksek Mahkemeye, Sheridan ve kayınbiraderi Andrew McFarlane ile üçlü olduğunu söyledi.
Her ikisi de 46’sı Sheridan ve karısı Gail, 2006’daki Dünya Haberlerine karşı yürüttüğü iftira eylemi sırasında yemin ederek yalanlamakla suçlanıyorlar. İddiaları reddediyorlar. Gazete, bir swingers kulübünü ziyaret eden bir misafirperver olduğunu iddia eden basım iddialarından sonra 200.000 £ hasar aldı.

    Aslen Danimarka’dan olan Bayan Trolle, 2000 yılının Aralık ayında eşi bir Noel partisinde iken, Sheridan ailesini evine davet ettiğini söyledi. “Daha fazla ado olmadan, yatak odasına gittik ve seviştik. Çabucak giyinip eve götürdü ve o da Gail’i alabildi. ”
O zamanlar evlenmiş olan Bayan Trolle, bir sonraki aylarda, McFarlane’in evine götürüldüğünde, Sheridan’la karşılaştı ve mahkeme bunu duydu. Şöyle dedi: “Yavaş yavaş üzerimizde üçümüzün cinsel ilişkiye gireceğini gördük. Gecenin çoğunu cinsel ilişkiye girdik. ”
Bayan Trolle ayrıca, 24 Kasım 2001’de St Andrew’s Day yürüyüşünden sonra Sheridan’ın Şehir Odaları ofisinde seks yaptığını iddia etti. George Square’deki işyerinde bir Glasgow Şehri meclisi üyesi olan Sheridan ile tanıştığını söyledi.

    Dedi ki: “Tuvalete ihtiyacım olan bahaneyi yaptık. Tommy’nin ofisinin olduğu yere gittik ve orada cinsel ilişkiye girdik. ”
Bayan Trolle, Manchester’daki Cupid’s Club’a gidip, Bay McFarlane ve başka bir kadınla Anvar Khan’ı ziyaret ettiği Sheridan tarafından konuşulduğunu söyledi. Jüri, 27-30 Eylül 2002 tarihleri ​​arasında “gittiği” zamanın “belki” olduğunu söyleyen bir “kültür festivali” kaydeden günlüğünü gösterdi.
Bayan Trolle şöyle dedi: “Tommy bunu gerçekten güzel, süslü, güzel bir yer olarak tanımlamıştı ve değildi. Kendime mutlak bir salak olduğumu düşündüğümü hatırlıyorum.
“Minging dekoru vardı – eski halılar, pis aydınlatma.

    “Küçük yan odalardan birine gittik ve seviştik – hepimiz.”
Bayan Trolle, Sheridan’ın başka bir ziyaretçi tarafından kulüpte tanıştığını söyledi: “Sen Gail olmalısın” dedi.
Dedi ki: “Bunu söylediğinde ne yapacağımı bilmiyordum. Dil bağlıyım. Gözlerden uzak durdum ve onu duymamıştım gibi davrandım. ”Mahkeme, eşinin üzüldüğü ortaya çıktığında Sheridan’dan bir istek üzerine kısa bir süre sonra ertelendi.
Gail’in QC Paul McBride, Trolle’i “dikkatin tadını” suçladı.
Mahkeme, Cupid’e gittiğini iddia ettiği yılın iftira davasında belirttiği şeyden farklı olduğunu duydu.

    Bay McBride şunları söyledi: “Korkmuyor ve korkmuyorsunuz. Sen pratik ve bağlayıcı bir yalancısın. ”
Deneme devam ediyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.