Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Siber terörün şu anda sadece bir tık uzakta olduğu korkusu

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:53 pm

Escort İlan Açıklaması

2000 yılına girdiğimizde gece yarısı inme sırasında, dünyanın bilgisayarlarının umutsuzca şaşkın hale gelmesinden korkuyordu. Sonuç olarak, uçaklar gökyüzünden düşerken, nükleer silahlar istemeden serbest bırakılacak, veri bankaları yok oldu. Olmadı. Fakat olan şey, 21. yüzyılın, yalnızca bilgisayar teknolojisine olan güvenimizle mümkün olan yeni bir savaş biçiminin doğuşunu gördüğü. Siber terörizm gelecek.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Dün, devam eden terörist tehdidinin altını çizen ve ulusal altyapıyı koruyan sistemlere saldırı başlatmak için bilgisayar kullanan suçluların ve haydutların tehlikelerine dikkat çeken bir Ulusal Güvenlik Stratejisi’nin açılışını gördü.

    Özel kişiler artık bilgisayar korsanlarına ne kadar savunmasız olduklarını anlamaya başladılar. Siber takip de giderek artan bir tehdittir. Fakat bir ulusun güvenliği için bu tehdit gerçekten dehşet verici.
İstihbarat ve Güvenlik Komitesi başkanı Sir Malcolm Rifkind, siber saldırıların Amerika’nın bir sonraki Pearl Limanı olabileceğinden korktuğunu söyledi.
Yaklaşan terör saldırılarının tüm uyarılarında olduğu gibi, sıradan insanların neler yapabileceğini bilmek zordur. Eğer sapık dehaya karşı çıksak, Ulusal Şebekeyi bozabilir, o zaman halk güçsüzdür. Daha önceki savaşlarda hepimizin “bizim bitimizi” yapması istendi. Bu yeni çağda bunun ne anlama geldiğini bilmek artık mümkün değil.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.