Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Silah şüphelisi sekiz ölümü sonrasında tutuklandı

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:20

Description

Virginia Eyalet Polisi Çavuş Thomas Molnar 39 yaşındaki Christopher Speight olay yerine gelen yetkililere yaklaştı ve teslim oldu dedi.
Çavuş Molnar, Speight’ın görüşülmek üzere açıklanmayan bir yere götürüldüğünü ve suçlamalar bekliyor.
Polis, Richmond’un yaklaşık 100 mil güneyindeki Appomattox İlçesi’ndeki ormanlık bir alanda kırsal bir evde üç ceset buldu ve diğer dört kurbanı dışarıda uzatırken, yakındaki bir yolda yaralanan bir adamın daha sonra öldüğünü tespit eden başka bir adam öldü.
Drama, bir kurban, dar, bölünmemiş bir ülke yolunun kenarında canlı olarak görülen Salı günü öğleden sonra başladı.
Acil çağrıyı cevaplayan bir milletvekili, daha fazla silah sesi duydu ve yakında Eyalet Emniyet Müdürlüğü karargahına yaklaşık üç millik mesafede yaklaşık 100 subayla doldu.
Daha önce, ekipler silahlı adamı yakalamaya çalışırken helikoptere ateş etmeye çalışan helikopter görevden alındı, polis söyledi. Bir veya daha fazla mermi helikopteri vurdu, zorladı, ancak polis yaralandı.
Polis, bir şüpheliyle ilgili daha fazla bilgi bırakmayan ve kendisi hakkında çok şey bilinmeyen bir dava üzerine spekülasyon yapmaktan kaçındı.
Polis mağdurların adlarını veya şüphelinin onlarla olan muhtemel ilişkilerini serbest bırakmadı. Tüm kurbanlar yetişkinti ve hem kadınlar hem de erkekler öldürüldü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.