Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Şili cumhurbaşkanı sert kuralları kabul ediyor

  • Listed: Nisan 16, 2018 7:45 pm

Escort İlan Açıklaması

Başkan Sebastian Pinera, birçoğu değerlendirildiği hastanede bir grup fotoğraf için, çoğu bornoz ve terlik giyen madenciler ile poz verdi.
Akrabalar hoşgeldin ev partileri düzenliyorlardı ve dünyanın dört bir yanından insanları büyüleyen ve Güney Amerika ülkesi boyunca boynuz üfleme kutlamaları düzenleyen inanılmaz kurtarmanın görkemini paylaşmaya çalışanların taleplerinin bir saldırısını engellemeye çalışıyorlardı.
Bay Pinera, kurtarmayı Şili’yi dünya çapında yeni bir saygı seviyesine getirecek bir başarı olarak kutladı. Pinera, madencilerin ve ülkenin asla aynı olmayacağını söyledi.
“Onlar yeni bir hayat yaşadılar, bir yeniden doğuş,” dedi ve Şili de var: “Biz 5 Ağustos’ta çöküşten önce biz aynıyız değil. Bugün Şili bir ülke daha birleşik, daha güçlü ve çok daha fazlası Tüm dünyada saygı duyulan ve sevilen
Milyarder iş adamı-siyasetçi, işletmelerin işçilerine nasıl davrandıklarını iyileştirmek için “radikal” değişiklikler ve daha sıkı güvenlik yasaları vaat etti.
Mart ayında Şili’nin ilk seçilmiş hakkı olarak göreve gelen Pinera, “Ülkemizde asla bir kez daha insanlara, San Jose Madeni’nde ve ülkemizdeki diğer birçok yerde güvensiz ve insanlık dışı koşullarda çalışma izni vereceğiz” dedi. yarım yüzyılda başkan.
Madencilerin hiçbiri sarsılma tuzaklarına rağmen şoktan muzdarip değil, bakım altına alınma ve beslenmenin yüzlerce kişi tarafından dar bir sondaj kuyusu içinden geçen 69 günlük bir yeraltı sırasındaki şoku. Psikologlardan oluşan bir ekip bile onların akıl sağlamasına yardımcı oldu. Copiapo Bölge Hastanesi müdür yardımcısı Dr. Jorge Montes, “Hepsi çok yüksek stres düzeyine maruz kaldı ve bunların çoğu gerçekten istisnai bir şekilde tolere etti” dedi. “Psikolojik ya da tıbbi nitelikte herhangi bir sorun görmüyoruz.”
Sağlık Bakanı Jaime Manalich, “Tamamen şaşırdık” diye ekledi. “Buna gerçek bir mucize derdik, çünkü yapabileceğimiz herhangi bir çaba, bu insanların bugün sahip olduğu sağlık durumunu açıklamıyor.”
Haftalar süren korku, çaresizlik ve nihayet ümitlerden sonra, madenciler, bir kapsülün içinde, dar bir sarp kaya tüpü taşıyarak, bir saat süren 23 saatlik maraton kurtarıldı. Güneşten ve ışığın parıltısından korunmak için güneş gözlüklerinin arkasına gizlenmiş olan insanlar, dünya çapında televizyon izleyen on milyonlarca insanın gözyaşlarına ve akrabalarından, alkış ve vatansever tezahüratlardan ortaya çıkmıştır. Doktorlar, bunların hepsinin gergin olduğunu ve hastanede ilk gece huzursuz bir şekilde geçirdiğini söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

6 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.