Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Şımartılmış Evcil Hayvanlar: Komşunun dolaşım kedisinin güvenliği hakkında endişeleniyoruz

  • Listed: 4 Ekim 2017 19:45

Description

Peggy, Surrey
BU BİR SÜRÜŞ bana, Altı Akşam Yemeği Sid adlı kızlarımı okumak için kullandığım bir hikayeyi, bütün caddenin onu bekleyen bir kedi olduğunu hatırlatıyor. Sokağınızdaki kedi, daha sonra hayatı boyunca kısırlaştırılmış olabilir ve hala dolaşmayı ve avlanmayı sever. Belki de arkadaşıyla uğraşmaz. Kediler alışkanlığın yaratıklarıdır ve her öğleden sonra insan şirketinin cazibesine ve beslenmeye hiç şüphesiz hoş geldiniz.
Bir seçenek onu görmezden gelmektir, ancak yalnızca başka bir yerde deneyecek. Belki de onun yaşam tarzı hakkında nasıl hissettiklerini görmek için sahipleri ile konuşarak, bir saat kadar bir şirket için caddede bir evi ziyaret etmelerini takdir edeceklerdir.
Onu beslemezsiniz ya da kalıcı olarak hareket etmeye çalışabilir. Bir disk ile bir yaka giydiğini söylüyorsun. Bir dolaşım kedisi ile, kollar dallara tutulduğunda kolayca sökülebilir olmalıdır. Yaralanmalara neden olan koltuk altındaki kedileri koltuk altına sıkıştığını görüyorum. Karayolu kazaları konusundaki endişeleri anlıyorum, ancak gördüğüm vakaların çoğu bir yılın altında olan kediler.

    David Grant MBE 42 yıldır bir veterinerlik yapıyor ve RSPCA Harmsworth Hayvan Hastanesi’nde çalışıyor.
Ona Express Yourself, 10 Lower Thames Street, Londra, EC3R 6EN adresinde yazınız.
Tek tek yazışmalar yapamıyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.