Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sıradan Joe mu? Bu adam değil

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:40 pm

Escort İlan Açıklaması

Liverpool’yu Hicks ve Gillett’den kurtarmaya, başkan Martin Broughton’dan ve genel müdür Christian Purslow’dan, geçen hafta Yüksek Mahkemedeki yıkıcı performanslarının bile destekçileri olan 3.000 £ bir saatlik QC Lord Grabiner’e kadar birçok kişiyi kurtardı. onun ismini tezahürat. Ancak, Anfield’ın sahiplikteki değişiminde rol oynayan Liverpool’lu Joe Januszewski’nin oynadığı rol az görülmemeli.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Ağustos ayında, Boston Red Sox’un evi olan Fenway Park’taki ofisinde oturan Januszewski, Liverpool’daki başkaldırıya işaret eden New England Sports Ventures’ın asıl sahibi Henry’ye bir e-posta yazdı.

    “John ve [Red Sox CEO’su] Larry Luccinho’ya bir kaç ay önce bir e-posta gönderdim ve Liverpool’un sahiplik durumunu izlemelerini söyledim,” diyor Januszewski, Boston Red Sox’taki kıdemli satış başkan yardımcılığı ve Fenway işletmeleri. “Gerçekten bir hayranıydı, aynı zamanda sporu takip eden bir işadamı olarak. Ona söyledim, belki de bu fırsata bir göz atmalıyız. ”
Daha önce Merrill Lynch ve Rothschild’in hazırladığı Liverpool’da bir satış belgesine sahip olan Henry, metnin tonunu “Kulübümü kurtar!” Gibi daha fazla olduğunu hatırlatıyordu. Ama top NESV’ye 300 milyon liraya mal olacak anlaşmayla tekrar toparlandı .
Januszewski, “Umarım bu kadar künt değildi ama kesinlikle böyle hissettim” dedi. 20 yıldır Liverpool destekçisi olan Januszewski, Henry ve NESV başkanı Tom Werner ile birlikte, kulüp satın alma anlaşmasının onaylandığı ve Merseyside’da bir rol oynayacağından beri. Pazar günü Goodison’da yarı zamanlı olarak Henry’nin yönetmenlerin kutusunda yer aldı ve son düdük onu geçici olarak terk ederse, Everton’un galibi çarşafını tamamen ıslatamadı.

    “İnsanlar Fenway Park’ta ofisime yürürler ve tamam, ben Boston Red Sox için çalışıyorum. Ama benim duvarımda oldukça sağlam bir temsili olan kırmızı giyinen başka bir kulüp var ”dedi. “İnsanlar bana bakıp,“ Anlaştık mı? ”Diyorlar beyzbol beyler benim işim ama Liverpool FC benim tutkum.
“Şimdi benim bilgim, ortalama Merseysider’ınıza bir yüksük koyabilir ama beni Boston’da bir bara sokabilir ve ben de OK’e bakıyorum. Bu bir hayal gerçekleşiyor. ”
Liverpool’un yeni sahipleri, Pazar günü Blackburn’a karşı çok önemli bir oyun için dönmeden önce Amerika’ya döneceklerdi. Henry ve Werner’in Anfield’in ilk günü, bir maç günü olacak, ama Januszewski’ye değil.

    “İlk maçım 2005’ti. United oynadık ve 1-0 kaybettik. Rooney biraz yumuşak gol attı. Herkes ona bazı müstehcenlikler çekti ve Shrek kulaklarını çekti ”dedi. “Ana Standdayım, Kop’a bakarak, Asla Yalnız Yürümeyeceğinizi duyuyorum ve sanırım,“ Doğru kulübü seçtim ”.
BROUGHTON, kısa süreli bir geçiş dönemi ve milyonlarca sterlin sporla ilgili iş dünyasına girecek olan yatırım şirketi Spor Yatırım Ortakları (SIP) sonrasında başkan olarak görevinden ayrılacak.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.