Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Smith rues şansı kaçırdı

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:21 pm

Escort İlan Açıklaması

Orta saha oyuncusu Maurice Edu, isabet öncesi İskoç şampiyonu Vladimir Weiss köşesinden bir başlık ile fırlattı ve daha sonra yeniden başladıktan hemen sonra bir dakika sonra kendi ağına koydu. İbrox erkekler İspanya’daki dönüş maçından önce üç maçtan beş puan aldı, ancak Kenny Miller, Steven Naismith ve Richard Foster’ın büyük şansları kaçırmadığı durumlarda daha fazla olabilirdi.
Rangers patronu şunları söyledi: “Bunu ileriye götürmek için size meydan okuyan bir takıma karşı bunu başardığımız için mutluyuz. Oyunun son saati için bunu iyi yaptık ve yarattığımız şansla hayal kırıklığına uğradık. belki üç puanı alamadık. Bu futbolda olur, o şeylerden biri. ”
Şöyle ekledi: “İlk 15 dakikayı geçtikten sonra, başlangıçta yavaş olduğumuzda, oyunun ilk gerçek fırsatını yarattık.
“Çok sayıda net kesim fırsatı yarattık ve Valensiya’ya adaletliydik, onlar da bir kaç şans fırsatı yakaladılar ama parçaların üzerinde belki de daha net bir kesim vardı
“Fırsatlar ortaya çıktığında iç oyunlarımızda iyi bir terbiye yaşadık, bu nedenle bu anlamda talihsiz bir akşam oldu.”
Vali Rangers bir noktada rakip oyuncu Şampiyonlar Ligi’nde geçen sezonda sadece iki puan topladıktan sonra, Smith, İspanya’daki geri dönüş oyununun galibiyet gruplarını Manchester United’a katılan grup liderlerini katılacağını tahmin etmek konusunda temkinli davrandı.
Ancak, onun tarafının ilerleme için “bir fırsat” olduğunu itiraf etti.
Smith şöyle dedi: “Şampiyonlar Ligi’nde büyük bir hata payı yok. Son saniyelerde fırsat buldular ve bir fırsatımız vardı.
“Bu sezon daha iyi ruhlar içerisindeyiz, meydan okuma, gemide daha fazla puan alabileceğimizi görmek ama bizim için zor bir görev olup olmayacağını görmek. Her iki kulübün de bulunduğu konumda, büyük olacak. ama ben kaldığımız üç maça bakmayı tercih ediyorum. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.