Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sober Eminem eski dostlarıyla yeniden bağlantı kuruyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:40

Description

Stan hit direktörü, gerçek adı Marshall Mathers III, ağrı kesiciler ve anti-depresanlara bağımlılık ile uzun yıllar mücadele etti; sorunlarının en üstünde günde 20’ye kadar hap çıkardı ve yanlışlıkla bir metadon aşırı dozdan sonra hayatını neredeyse kaybetti.
O, 18 aydan fazla ayılttı ve yavaş yavaş, geçmişteki tanıdıklarıyla, uyuşturucu parçalanmış bir kez yaşamlarından kurtarmak için düzeltmeler yapmak üzere geri dönüyor.
Eminem Complex dergisine şunları söylüyor: “Geri döndüm ve bazı eski dostlukları tekrar canlandırdı – günün geri kalanından tanıdığım insanlar. Şimdi herkese daha yakınmış gibi hissediyorum, kesinlikle – belki de birlikte olmak çok daha kolay. ”
Ve hip-hop yıldızı, reçeteyle satılan ilaçlar varken aldığı fazla kilo vermenin üst sıralarda olduğunu ısrar ediyor.
“Kendimi daha iyi hissettim, yine insan gibi hissettim … Zaman içinde plastik gibi hissettim bir zamanlar vardı … Sanırım plastik görünüyordu yüzüm, yağlı plastik! Ben yiyorduk, ancak Vicodin midenizin astarını yiyor, çünkü midemi tekrar doldurmak istiyorsunuz, ama sonra sizi durduramıyor (tıkıyor) böylece beni açlattı; öyle ki can not **.
“Bu yüzden çok fazla kilo alıyordum, sadece şişmiş bir kadındı. İnsanlar cesareti verdiklerinde bir yolculuktu. Bağımlılığımda sıkışıp hissetmek ve sonra ayılmak hissetmek – bunu çok daha fazla takdir ediyorsun, çünkü ben yapmadım ‘normal, tekrar hissetmek nasıl bir şey olduğunu şimdiye kadar öğrenir miydim bilemiyorum.’

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.