Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sorvino, insan ticaretine son verme çağrılarını yeniliyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 12:27 pm

Escort İlan Açıklaması

Mighty Afrodit yıldızı uzun yıllardır Uluslararası Af Örgütü Uluslararası İnsan Hakları Örgütü’nün katılımıyla yer aldı ve 2005 yılında “İnsan Ticareti” adlı televizyon filminde oynadığı “Birleşmiş Milletler için İyi Niyet Elçisi” olmaya davet edildi.
Sorvino, projenin amacına olan ilgisini artırdığını itiraf ediyor ve barbarca uygulamanın damgalandığından emin olmak için savaşmaya devam edeceğine söz verdi.
ABD’li televizyon sunucusu Larry King’e şöyle diyor: “Aslen Kadınlara Yönelik Şiddet kampanyasını uzun yıllardır durdurdum. Ve bunun hem yurt içinde hem de uluslararası düzeyde kadınlara yönelik taciz kampanyasının altında, insan kaçakçılığının konusuydu ve başlıyorduk. bu konuyla ilgili olayları keşfetmek ve yapmak ve bu konuda konuşmalar yapmak için İnsan Kaçakçılığı adlı filmden teklif aldım … Ve bunu yapmaya karar verdim çünkü bu benim aktivistimle ve sanatsal çıkarlarımla evlenmenin bir yolu.
“Ve bu özel sebepten ötürü çok tutkulu oldum… Hemen hemen bütün insan ticaretiyle uğraşırken, her türlü işçi kaçakçılığı, kölelik ya da cinsel ticaret olsun, ve genellikle bir kadın ticareti mağduruysa, o kişi kurban olacaktır. tecavüz Cinsel olarak ticareti yapılan bir insan olup olmadıkları.
“Kendilerine sürekli olarak fiziksel zarar verme tehdidi altında tutuluyorlar, tehdit – ailelerine karşı çok ciddi bir tehdit … Ailelerini korumak için insan kaçakçılığı durumlarında kalıyorlar, çünkü bir kurban bana burada eyaletlerde söyledi. dedi ki, “Vermek için bıraktığım tek şey buydu. Ailemi güvende tuttuğumu biliyordum, kaçmayarak. Kaçmaya çalışsaydım, onları öldüreceğini söyledi”.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.