Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Southend havaalanı kalkışa hazır

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:50

Description

Umutları, bu ayın ilerleyen aylarında 300 metrelik pist uzantısı için planlama iznine bağlı.
Listelenen sahibi Stobart, 2 milyon yolcuya hizmet veren bir bölgesel havaalanı haline getirme planlarını hazırladı. Bu, Southampton havalimanına rakip olduğunu ve işgücünü 2.000’in üzerine çıkardığını görecektir.
Londra Southend havaalanının genel müdürü Alastair Welch şunları söyledi: “Southend’in Londra ve Güney Essex topluluğunun kilit geçidi olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz.
“Bölgenin yenilenmesinde kilit rol oynayacak.”
Yeni terminal ve kontrol kulesini içerecek olan Southend Konseyinin pist uzantısı için planlama kararı 20 Ocak’ta bekleniyor.
Daha uzun pist, Airbus A319’ların yakıtla ve en fazla 150 yolcu taşıyan Güneydoğu Avrupa’ya giden uçakları kullanmasına izin verecekti.

    Havalimanı kiralamasını geçen yıl 21 milyon Pound alan Stobart, milyonlarca projeye daha fazla yatırım yaptığı için halihazırda bir demiryolu istasyonu inşa ediyor.
İstasyon, Londra’nın Liverpool Caddesi’ndeyiz.
Southend havalimanı uzun bir geçmişi vardır ve bir zamanlar Londra’nın en büyük üçüncü şehridir. Londra’nın şu anki hava sahasının dışında olmaktan faydalanıyor, bu nedenle uçuş saatlerinde tasarruf sağlayan uçaklar istiflenmiyordu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.