Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Spor, finansmanın üçte birini kaybeder

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:09 pm

Escort İlan Açıklaması

Londra Olimpiyatları baltadan kurtulmuş olsa da, İngiltere Spor ve Spor İngiltere dağıtıcıları sırasıyla% 28 ve% 33’lük kesintilere tabi tutuldu.
Londra Olimpiyatları Â £ 9 milyar £ ‘lık bütçeye sahiptir, ancak bunların çoğu zaten proje ve güvenlik inşa etmek için harcanmıştır.
İngiltere Spor, seçkin Olimpiyat sporcularının fonlarını 2012 Oyunlarına kadar% 15 kesintiye kadar devam ettirebileceklerini söylüyor.
Kültür, Olimpiyat, Medya ve Spor bakanlığı sekreteri Jeremy Hunt şunları söyledi: “Daha önce görülmemiş bir mali açıkla başa çıkmak için bazı inanılmaz zor kararlar vermek zorunda kaldık. Ancak, mevcut ekonomik iklimde bu, DCMS’ler için iyi bir çözümdür. Tüm dünyanın gözü üzerimizde olacak 2012 yılında güvenli ve başarılı bir Olimpiyatlar sunacağız.
“Ve bürokrasi ve atıkları kesip halkın değer verdiği hizmetlere öncelik vererek, spor ve kültür merkezimizi uzun vadede koruyabileceğiz.”
İngiliz Olimpiyat Derneği başkanı Colin Moynihan şunları söyledi: “Bu zor ekonomik iklimde, Hükümetin Londra 2012 Olimpiyat Oyunları programının temel unsurlarına olan desteğini memnuniyetle karşılıyoruz.
“Özellikle, Exchequer ve piyango fonlarının birleşimi ile Olimpik spor ve elit sporcuların ulusal yönetim organlarına sağlanan fonların korunmasını kuvvetle destekliyoruz.
“Bu fon, Londra 2012’de Team GB’nin başarısı için kritik öneme sahiptir.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.