Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Spurs için boşuna balya tiz

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:31 pm

Escort İlan Açıklaması

Spur tutucular, Heurelho Gomes’ın gönderilmesinden sonra Samuel Eto’o penaltıdan Samuel Zantoic ve Eto’o tekrar gönderildikten sonra 35 dakika içinde 4-0 öne geçirdiler.
Ancak Bale, heyecan verici bir geri dönüşü neredeyse tamamladı ve sezonun hedeflerinden birini, kapanış saniyelerinde iki katına çıkardı.
Inter cut Spurs sadece 70 saniyede parçalara ayrılıyor, kolayca Alan Hutton’u çekiyor ve Eto’o’nun Gomes’ın ötesinde topu ustaca kıvırmış olan Zanetti’yi beslemesine izin veriyor.
Spurs yerleşmeye çalıştı ama Gomes altı dakika sonra yollandı. Wesley Sneijder, Benoit Assou-Ekotto’nun içinde Jonathan Biabiany’ye güzel bir top oynadı ve Gomes acele etti ve Inter winger’ı indirdi. Eto’o sonunda yedek oyuncu Carlo Cudicini’yi yenmek için 11. dakikada hızlandırdı.
Inter acımasızdı ve 10 kişilik Spurlar kutunun kenarına geri çekildiklerinde, Stankovic, topu çaresiz bir Cudicini’den geçiren güzel bir paslaşmayla sona erdi.
Stankoviç iki kez dördüncüye yaklaştı ama utanç verici bir süre sonra tekrar başladı, Coutinho, Eto’o’nun moladan 10 dakika sonra ziyaret savunmasının arkasından koşması için bir yaş verdi. Cudicini, formdaki Kamerun forvetinin eline geçti ama onu dışarıda tutmak için yeterli değil.
Bir sonraki gol Spurs’a gitti – ve bu bir güzellikti. Balya topu kendi yarı sahasından geçirdi, net bir şekilde köşenin köşesini bulmadan önce iki oyuncuyu zekice dövdü.
Daha sonra Bale’in şapka-trick’ini tamamlamak için 90 ve 91’inci dakikada katıldığı en inanılmaz bitirmeler için.
Kanatçı, tribün finallerinin en kısa bölümünü oluşturmak için durma zamanında tekrar puanlamadan önce açılış hedefine karbon kopya grev yaptı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.