Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Süpermarket eğilimleri: Brits’in 2010’da ne alacağı

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:40

Description

Mütevazi yabanmersini ve onun uzaktaki Brezilyalı kuzeni acai’nin dedikoduya uğramış sağlığı faydaları geçen yıl öfke duyuyordu. Detoxifying pürüzler ve meyve suları sağlık bilincine sahip İngilizler günde beş yolda yardımcı oldu ve çok satan yüzlü güler yüzlü marka Innocent £ 100million aşan sürpriz değil gelecek.
Bu yüzden daha egzotikleşmek üzereyken sözde superfruits için bu alanı izleyin. 2010 ve sonrasında bir sonraki sıcak meyve için adaylar, antioksidanlar açısından zengin Afrika meyvesi olan baobab’ı ve Güney ve Orta Amerika ormanlarından borojo olarak adlandırılan doğal bir enerji üreticisi içeriyor.
Ayrıca sekiz kez yaban mersini antioksidan – ve yang-mi ağaç meyve yumberry lakaplı, hem de sabah güler yüzen kadar canlandırmak için garanti, Güney Amerika maqui meyve için gözleri soyulmuş tutmak.
Aklınızı 2009’a geri getirin ve aktris Liz Hurley’nin “suçsuz” sığır eti sansar aralığını piyasaya sürün. Organik etin düşük kalorili kurutulmuş şeritleri, nihai düşük karbonhidratlı atıştırmalık olarak lanse edildi ve Datamonitor’e göre – dünya çapında yiyecek ve içeceklerde yeni ürün lansmanlarını izliyor – et fenomeni garip yeni yönde atılmak üzeredir.

    ABD’de Das Lolli Man Bait, Mo’nun Karanlık Bacon Bar’ı ve Backon adlı domuz pastırması aromalı votka gibi etle tatlandırılmış lolipoplar da dahil olmak üzere et lezzetli ürünlerin piyasaya sürülmesi uzmanları etli gıdaları ana trend haline getirmek için uzmanları teşvik ettiler Express.co.uk, kısa ömürlü bir hile olacağını düşünüyor.
Red Bull bize kanatları verdi ve bazen önceki yıllarda sallar verdi, ancak şekerleri veya kafein gibi uyarıcıları içeren enerji içeceklerinin satılması durgunluk döneminde bir darbe aldı.
2009’da Lucozade Energy’nin satışları yüzde 1,6 oranında azalarak 226,7 milyona, Red Bull’un satışları ise sadece yüzde 0,1 artışla 178,20 milyon avroya çıktı ve 2008’de yüzde 10’luk bir artışla keskin bir düşüş kaydedildi.

    Datamonitor’daki uzmanlar, enerji içeceğinin piyasa düşmanının yükselişini – stres azaltmak için alkolik olmayan bir yöntem sunan gevşeme atışını öngördüler. Bu atış içeceği, Amerika’da ve Amsterdam’da, LR Liquid Relaxx Sakin Uyarı Drink ve Fancl Suyarin ile Japonya’nın başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra çıkacak ve uykuya dalmak için ilk içki olacak.

Bu arada glutensiz hareket, İngiltere’yi fırtınayla almak için hazırlanıyor. 2009’da araştırmayı endişe verdikten sonra süpermarkette ‘Serbest Bırakılan’ ürünler aşırı derecede tuz içerdiğinden, coeliacs için tasarlanan yiyecek bir makyajla uğraşmaya yaklaşıyor.

Datamonitor’un Product Launch Analytics, 2005 yılından bu yana artık büyük çoğunlukla tüketilen markalara yeni glutensiz ürünlerin katlandığını bildiriyor.

    Tüketicilerin tükettikleri gıdaların yetiştirilmesine ve hazırlanışına ilişkin daha fazla bilgi edinmek istedikleri için Serbest menzil ürünleri Küçükler için eğilimi gösteriyor, Datamonitor’ın araştırmasına göre.
Ve son olarak, kimya laboratuvarında ve tüketicilerin farkına varılan içeriklerdeki evde daha fazla sesi olan ürünlerin içerdiği maddeler listeleridir. Önce burada duydun …

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.