Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sürücü çocuğun köpeği üzerinde çalışır ve hızlandırır

  • Listed: Nisan 16, 2018 10:07 pm

Escort İlan Açıklaması

Josh King, 12, cocker spaniel Ozzie’yi evinin yakınındaki tarlalarda bir akşam yürüyüşüne götürüyordu.
Köpeğin aniden yolun içine girmesi ve koyu yeşil bir Citroen otomobilinin vurmasıyla Ozzie’yi geri almak üzereydi.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
50’li yaşlarındaki bir adam olan sürücü, Josh’un gözyaşlarını göz ardı etti ve sadece arabaya binmeden önce arabasının hasar görüp görmediğini kontrol etti.
Şimdi, Josh’un ailesi, Kendimize Düşkün Olan Adamı Bul ve Ozzie’yi Öldürdü başlıklı bir Facebook sayfası oluşturdu. Zaten 250’den fazla takipçisi var.
Josh’un annesi 40 yaşındaki Mandy şunları söyledi: “Josh, sesin etkinin silah vuruşu gibi olduğunu ve birkaç sokak ötede duyulabileceğini söyledi. Ozzie, Josh’un kollarında yıkıldı ve titremeye başladı. Şoföre bakıp “bana yardım et, lütfen bana yardım et” diye bağırdı ve ona doğru salladı.

    “Ancak şoför ona baktı, arabaya geri döndü ve yola çıktı. Ona hiçbir şey demedi. Josh gözyaşları doluydu ve Ozzie kollarında öldü. ”
Kaza, Malvern, Worcs’ta Pazar akşamı oldu. Diğer üç küçük çocuğu olan Bayan King, Ozzie’yi vurduğu için araba sürücüsünü suçlamadığını söyledi. Ancak, kazadan sonra oğluna yardım etmeyi bırakmadığına inanamayacağını söyledi.
O ekledi: “Sadece yürek kırıcı. Josh gerçekten mücadele ediyor, yemek yemiyor, dışarı çıkıp arkadaşlarıyla oynamak istemiyor ve okula gitmeyle yüzleşemiyor. “Beni sadece düşünmek için ağlatıyor.” Polis aracın tamponunu ve hafif muhafazasını kurtardı ve sürücüyü öne sürmeye çağırdı.

    Sahneye çağrılan Batı Mercia Polis toplumu destek görevlisi Steve Freeman şunları söyledi: “Bu, ilgili çocuğun ve ailesinin çok üzücü ve travmatik bir deneyimiydi.
“50’li yaşlarında bir adam olduğu düşünülen aracın sürücüsü için polisle temasa geçebiliriz. Ayrıca olaya şahit olmak için herhangi bir tanığa itiraz edeceğiz.”
Yasaya göre, bir köpeğin üzerinden koşan herkes, öldürülmemiş olsa bile, kazayı durdurmak ve polise bildirmek zorundadır. Bu 24 saat içinde yapılmalıdır.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.