Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Susan Boyle, Oprah’taki kıpırdanmalarıyla dünyayı üzüyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:00

Description

Ancak İskoç yıldızı, dans etmesinden sonra ünlü “Boyle’un kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpırdamasını” göreceği en son anı olacağı konusunda uyardı.
“Bu kadar. Onu en son gördüğün zaman. Boyle kıpırdanması “diye sırıttı.
Makyajın ve süslü bir ballgown giyen Susan, geçen yıl rehabilitasyonda kaldıktan sonra sohbet programında ev sahibinin “iyi” olduğunu söylediği için mutlu ve rahat görünüyordu.
Gösteride, ABD çizelgesinin en üst sıralarında benzeri görülmemiş bir altı hafta kaldığı Dreamed A Dream albümünü kutlamak için çıktı. Salı günü yayın Susan’ın Oprah tarafından ikinci kez görüştüğü halde, stüdyoda ilk defa TV’deki en zengin kadınla yüz yüze görüştü.
48 yaşındaki Susan, albümünde bir Whoa’nın Doğduğu To Spear korosu ile stüdyoda canlı olarak göz yaşlarıyla gözyaşı döktü.

    Daha sonra Oprah, geçen sene rehabilitasyonda geçirdiği kısa büyü hakkında yıldızı kınadı.
“Ben yaklaşık bir hafta yemek yememiştim. Susan, ITV’nin Britain’s Got Talent’ın finaline kadar haftanın başında konuştuğu için kabul etmedi “diye itiraf etti. “Duygu aşırı yorgunluklardan biriydi, ancak hayatımın şu an bittiği bir bölümü.”
Susan, annesine başarılı olmanın gücü verdiği için annesinin varlığına inandı.
“Tam burada bu odada. O gerçekten gurur duyardı “dedi. “Ben kalıcı bir varlığı hissediyorum – ve o kişi benim annem.”
İlk albümünün en hızlı satan İngiliz ilk albümü haline gelmesinden sonra “tüm o insanların dışarı çıkıp benim plakımı satın almak için para ödeyeceğinden azalıyor” hissettiğini söyledi.

    ABD’de piyasaya çıkan albüm, 2009’un en büyük satış satış haftasını geçirdi ve 3.1 milyon kopya satılan 2009’un ikinci en çok satan albümü oldu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.