Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Swann, İngiltere için şarkı söyledi

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:10

Description

Swann, önümüzdeki hafta Güney Afrika’ya karşı açacağı Testin açık bir şekilde çekişmesi yüzünden bir üçlü bowling oyuncusu arasında en azından kanıtlamalıydı.
Ancak Centurion için maç öncesi hazırlıklarının yarısına kadar, off-spinner, Güney Afrika Invitational XI batsmenleri, arka arkaya iki fikstürün ilkinde bozgunculuk yaşarken, 55 rakibinin altı rakamını yansıtıyordu – bu da dört topun üç numaralı wicket’ini de içeriyordu İngiltere’nin 329’u sekiz gün için yanıt olarak yedi günü 167’de bitirmeyi başardığını açıkladı.
Swann’ın takım arkadaşları arasında denizci Graham Soğan ve Stuart Broad, şansları karışıktı – sonuncusu karmaşık ve sadece yavaş yavaş görevi ısınmaktaydı.
Lancentrian ve Ryan Sidebottom’un Cuma günü oynamaları bekleniyor – İngiltere’nin diğer seçenekleriyle ilgili net olması gerekiyor: James Anderson’ın gizemli bir diz çöküşünden kurtulma konusunda belirsizlik devam ediyor.
Ve yaklaşık iki hafta önce İngiltere’nin Cape Town’daki bir günlük uluslararası yenilgisinden bu yana ilk kez bowling oynayan Swann – en çok etkilendim ve çok iyi istatistikler topladı.
Alastair Cook’un 81’i ve Ian Bell ile Matt Prior arasında 83’lük yenilmemiş bir stant, ikisi de yavaş bir yüzeyde emekli olan İngiltere’nin vuruşunun hoşa giden şekli de gösterdi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.