Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tartışmalar Marslar Avustralya kazanmak

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:55

Description

Avustralya, üç topa sahip olmak için 213 sayılık bir hedefe ulaştı; kazanan maçlar Ryan Harris, midenin kapanmasına neden olurken, kafa karnında hakemlik yapmak için sadece kare ayak bağı hakeminin elini alt üst etti.
Fakat maç, ayakta olan Pakistanlı kaptanı Shahid Afridi’nin ve bir izleyicinin kötü bir alan saldırısı olayında top sahtekarlık yaptığı iddia edilen bir soruşturmanın gölgesinde kalmış olabilir.
Tuhaf sahnelerde Afridi, Avustralya sinemasında geç atış yapmadan önce topa ısınarak kamera üzerinde yakalandı.
Üçüncü Hakem olayı topraklardaki görevlilere rapor etti ve hemen topun yerini beş overs ile değiştirmesini ve Avustralya’nın 35 zafer kazanmasını istedi.
Afridi, top kurcalamaya karşı suçlu bulunursa ceza ve / veya süspansiyon ile karşı karşıya.
Dramatik bir finişe giren bir fan, çitin arkasında kalan dört parayla sıçradı ve güvenlikle sürüklenmeden önce Pakistanlı pilot Halid Latif ile çarpıştı.
Avustralya, Pakistan’ı mütevazı bir 212 şampiyona çıkardı; üç öncü bowling oyuncusu şöhretini paylaştı – Harris (32 için üç), Johnson (42 için iki) ve maça sahip olan Clint McKay (35: 4) 10 fıkra düşecek.
Umar Akmal’dan 67 kişi (102 top) ve savaşan bir Alam (63 top 70 top) yarım yüzyıl boyunca Pakistan’ın bowlingçilerinin savunma toplamı sağladı.
Fakat büyük bir felaketle sonuçlanan tura son vermeyi planlayan Pakistanlı bowling sporcuları, görevlerine sıkı sıkıya sarılmış ve Avustralya, hedeflerine hazırlıksız yaklaştıklarında Ricky Ponting (55) ve Mike Hussey (40) ‘a kaptırmaya borçludur.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.