Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tavuk? Cesur tavuklarımız bir tilkiyi öldürdü

  • Listed: 4 Ekim 2017 12:15

Description

Kuşlar, yiyecek aramak için kalemlerine girdikten sonra yırtıcıyı gördüler.
43 yaşındaki ev sahibi Michelle Cordell, Esade, Basildon’daki bahçesinde sürünün yumurtalarını toplamaya gittiğinde övgüler aldı ve ölü kurtçuk buldu.
Dedi ki: “Çok şaşırdım. Tavuk darbesine gittiğimde hepsi iyi geçti ama ben öbür tarafa gittiğimde tilki orada yatıyordu.
“Masayı tekmeliyorlardı, tilkiyi çalarak öldürdüler, sonra onu ölüme döndürdüler.
“Daha önce böyle bir şey duymamıştım. Tavuğun intikamını almak gibi “dedi.
45 yaşındaki ortağı Gary Howell ile yaşayan Bayan Cordell, ailenin tilkinin patlamasından kurtulduğunu ve tavuklarından birisini ve bir cockerel’i öldürdüğünü söyledi.

    Ancak kuşların piramitten kaçtığı Tavuk Koşusu’nu andıran bir sahnede, tavukların intikamını almaya karar vermiş gibi görünüyor.
Bayan Cordell sekiz yaşında kızı Maddi’den sonra bir yıl önce tavuk tutmaya başlamıştı. Maddi ve Bayan Cordell’in diğer kızları Ruby, 13 yaşında tavuklarından iki tanesi öldürüldükten sonra yavruların elinde yetiştirilen cockerel Dude ve tavşan Izzy’nin her iki benekli çeşidi var.
Geçen yıl Rhod Island Reds olan yumurtlama tavukları Pongo ve Pecky’ye eklendi; tıpkı Chicken Run, Rocky’nin canlandırdığı kahraman gibi.

    Fakat kümes hayvanı sevgilisi, elebaşısı olan beceriksiz Dude olduğuna şüphe yoktur.
Dedi ki: “Küçük bir piliçten Dude’yu yetiştirdim ve diğerlerine karşı çok koruyucu hale geldi. İnsan olduğunu düşünüyor ve bahçelerdeki köpeğimizi kovalıyor, onları koparıyor. Şimdi bir katil. ”
Bayan Cordell gece tavuklarını yatağa yatırdığında kulübenin sürgülü kapısını kapattığını söyledi ancak tilkinin kapının altından geçmesi gerektiğini düşünüyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.