Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Togo oyuncuları eve gidiyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 06:35

Description

Ancak, ülkenin spor bakanı hafta ortasına kadar geri dönebileceğini öne sürdükten sonra kısa bir süre kalacağını kanıtladı.
Christophe Tchao, ekip Cabinda’dan ayrılmadan önce gazetecilere verdiği demeçte, “Üç günlüğüne yas tutuyoruz: Oyuncular düşmüş kardeşlerinin cesetlerini terk ediyor ve Afrika Futbol Federasyonu’ndan (CAF) bir düzenleme bulmalarını istedik. daha sonra yarışmaya yetişelim “dedi.
İki günlük açılıp kapanışın ardından eve dönme kararı sonunda ülkenin önde gelen hükümet şahsiyetlerinden geldi ve U dönüşü yapan ve düşen kişilere saygı göstergesi olarak katılmaya karar veren oyuncuları kınadı.
Togol başbakanı Gilbert Fossoun Houngbo ve cumhurbaşkanı Faure Gnassingbe, – Anglo’da takımı tutmak için tasarlanan Federasyon Futbol Federasyonu (CAF) tarafından başlatılan bazı son konuşmalara rağmen – mürettebat hemen başkanlık uçağı eve geri gönderilmeleri konusunda ısrar etti. onları toplamak için.
Houngbo, L’Equipe’e şunları söyledi: “Düşen yoldaşlarını intikam almak için bir yol belirtmek isteyen oyuncuların yaklaşımını anlıyoruz, ancak yetkililer tarafında devam etmelerine izin vermek sorumsuz olacaktır.
“Ekip geri dönmeli, hükümetin kararı değişmedi Cuma günü bilinçli bir karardı, bir ekip veya bir kişi Togo bayrağı altında yarışırsa sahte bir temsil olur” dedi.
Manchester City’deki forvet oyuncusu ve milli takım kaptanı Emmanuel Adebayor Pazar sabahı Gnassingbe ile görüşerek kararını isteksizce kabul etti ve Fransız radyo istasyonu RMC’ye şunları söyledi: “Devlet başkanı geri dönmeye karar verdi Cumartesi günü oyuncular arasında bir toplantı yapıldı ve biz biz hala futbolculardık.
“Hepimiz ülke için iyi bir şey yapmaya ve ölenleri onurlandırmaya karar verdik, maalesef devlet başkanı ve ülke yetkilileri aksini kararlaştırdı, paketleyip eve gidiyoruz.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.