Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tom Daly sıçrayış yapıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:25

Description

Ve yarının BBC Yılın Spor Şahsiyeti için diğer adaylardan herhangi birinin Londra’daki 2012 Olimpiyatları için bu parlak altın madalya umudunun yoğun iş yüküne sahip olması pek olası değildir.
Andy Murray, Ryan Giggs ve Jenson Button gibi atanmış sporcuların örnek iş ahlakı vardır.
Ancak, şehirde büyük bir yeni dalış öğrenmek ve medyanın sürekli talep ettiği de dahil olmak üzere her gün eğitim görüp eğitmek için bir Dünya Kupası futbol izi ceketi olmakla uğraşamaya çalışmayı hayal edebiliyor musunuz? GCSE’lerinizi erken mi almalıyım?
Daley, Haziran ayı başında Çin’de düzenlenen 17. FINA Dünya Kupası’nda yarışırsa bile, üç GCSE oturuyor olacak. Sonra, 2012’de tüm A Düzeylerini Ocak ayında almalı. Fakat bu, genç yaşta şaşırtıcı bir sportifliğe sahip olma bedeli.

    Ev sahipliği yaptığı Plymouth şehrini 2018 yılındaki İngiltere Dünya Kupası ev sahipliği merkezi olarak tanıtan Daley, böyle bir cezalandırma programını beslemektedir. Sabit spotlara rağmen geniş gözlü, çocuksu bir coşkuyu da koruyor.
Dedi ki: “Eylül ayında okula döndüm ve ayın sonuna doğru matematik ve İngilizce GCSE’leri Kasım ayı başlarında alacağım söylendi.
“Önümüzdeki Haziran ayında onları normalde almayı planlamak yerine iki hafta hazırladım. Duyduğumda oldukça şaşırdım. Bunun nedeni, Çin’de Dünya Kupası tarihini temmuz ayından haziran ayına taşıdıkları için ayrılmak olacağım, bu yüzden bütün sınav haftasını özleyeceğim.
“Çin’de de üç sınav yaptırmak zorundayım. Onları dünyanın dört bir yanındaki herkesle aynı anda oturacağım. Umarım gece yarısı kalkmam gerektiğini çözerim.

    “Aynı zamanda Ocak ayında da üç bilim sınavına giriyorum, ve ben sahte sınavların tam ortasındayım.
“Çin’den döndükten sonraki gün başka bir sınavım var. Bunun gibi yapmayı seviyorum çünkü ne yapacağımı bilmemekten daha meşgul olmayı tercih ediyorum.
“Okul çalışmalarımı neredeyse tamamlayabilirsem, sezonun aksamasında önümüzdeki yıl bana yardımcı olacak, baskılardan bazıları kalkacak. Olumlu bir ışıkla şeyleri almaya çalışmalısınız. Bazıları, başkalarının umrunda olmadığı halde asla hazır olmayacaklarını düşünebilir.
“Ama oraya gittim ve dalıştan öğrendiğim becerileri – zaman yönetimi ve organizasyonu – kullandım ve bunu sadece okul çalışmalarıma koydum.

    “Eğitim önemlidir; benim dalış ile eşit çalışır. Tüm konularda iyi dereceler almak istiyorum. Rekabetçi ve bu okul çalışması için iyi. Dalmaya başladıktan sonra TV sunucusu olmakla ilgileniyorum, bu yüzden iyi notlara ihtiyacım var. “Daley, yeni okulunda, Plymouth College’da, önceki işyerinde sorunlar yaşarsa mutlu.
Dedi ki: “Plymouth College çok destekleyici, gerçekten iyi bir hamleydi. Zaman tablolarını ayarlamak ve beni yakalamak için yardımcı olmaktan gerçekten çok yardımcı oldular. ”
Daley, 10 metre platformda uzmanlaşmış ve şu anda FINA’nın dünya şampiyonu.
Yeni bir vücut-bükme dalışı öğreniyor ve şunları söyledi: “İki buçuk turlu iki buçuk saatlik bir takma topuz ve bu 3.8 derece zorluk.

    “Zorluğumun derecesini 0,4 arttırdım, bu da büyük bir fark, umarım birkaç puan kazanmama yardımcı olmalı ve bunu Şubat ayında İngiliz Şampiyonasında yapacağım” dedi.
Sıradaki, yine de yarının ödüllerinden.
Daley şunları söyledi: “Genç ve ana kategoride aday gösterildim. Çok prestijli olduğu için bu bir onur.
“Daha önce tanıştığım birçok ilham verici insanı jimnastikçi Beth Tweddle ile buluşturmak için sabırsızlanıyorum. Kim kazanırsa onu hak eder. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.