Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Tom Wilson tehdidi ile ilgili Kiwis

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:51 pm

Escort İlan Açıklaması

Geçtiğimiz iki sezon boyunca Süper Lig’in genç oyuncusu olan 21 yaşındaki Wigan yıldızı, son Cumartesi 18-18 beraberlikle etkileyici bir görüntü üreterek kulübüyle birlikte ayrıldığı İngiltere ile İngiltere’yi ele geçirdi. Auckland’da Yeni Zelanda Maori.
Kearney, “Onlar için gerçek bir tehdit” diye itiraf etti. “Harika bir genç oyuncu ve çok cesur.” Bazı Süper Lig oyunlarının videosunu izleyerek, hafif bir adam için bir yumruk atıyor ama onun tavrından ve kesinlikle cesaretinden çok etkilendim. ”
Kearney, Melbourne Fırtına’daki eski meslektaşı Wigan baş antrenörü Michael Maguire’dan Tomkins ve Cumartesi günkü maçı için fahişede başlayacak olan yarı-sırt arkadaşı Thomas Leuluai’den bilgi topladı.
“Çok sık Madge ile görüşüyorum” diyor Kearney.
“Thomas’ın gelişimi hakkında beni bilgilendirdi, özellikle de yedi yaşındaydı, ama o pozisyonda (Paul) Deacon ve Tomkins ile değiştirildi.
“Thomas’la çok etkilendi ve çalıştığı şekilde ve tüm zamanımda koç olarak söylüyorum. Thomas’ın her zaman daha iyi olma ve oyununu geliştirme isteğinden çok etkilendim. bu grubun
Kiwis’in 50-6 galibiyetinde, geçtiğimiz cumartesi günü Samoa’da kazandığı geleneksel scrum-half pozisyonunda başlayan Leuluai, Nathan Fien rolünü kaybetti ancak dokuz numaralı forma için Issac Luke’a tercih edildi.
Kearney, “Her iki pozisyonda da rahatım.”
“Issac, çok sayıda takımın zarar görmesine neden olabileceğini düşündüğüm bir koşu oyununa sahipti ve kesinlikle oyun için bir fırsatın olduğu zaman oyundan çıkacak bir varlık olacaktı. Başlayanlar gibi. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.