Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Topraklanmış nükleer altya teklif ver

  • Listed: Nisan 17, 2018 5:11 pm

Escort İlan Açıklaması

HMS Astute, geminin dümeninin, İskoçya’nın batı kıyısındaki Cuma günü sabah saat 8’de, anakara ve Isle of Skye arasındaki bir shingle bankasında sıkıştığı düşünüldüğünde, deniz denemelerinde bulunmaktaydı.
Yaralanmalarla ilgili herhangi bir haber bulunmamaktaydı ve Savunma Bakanlığı bunun bir “nükleer olay” olmadığı konusunda ısrar etti.
Sahil güvenlik görevlisi olay yerinde idi ve denizaltıyı çekmeye yönelik daha önceki bir girişim, görgü tanıklarına göre başarısız oldu. Kraliyet Donanması gemileri ve bir römorkör, denizaltıyı daha sonra Cuma günü yüksek gelgitte serbest bırakacak.
Olay meydana geldiğinde kıyıdan denizaltına bir mürettebatın aktarıldığına inanılıyor. Gemi serbest bırakıldıktan sonra dümen kontrol edilecektir.
Parlak Su Ziyaretçi Merkezi’ni Skye üzerinde yöneten görgü tanığı Rachel Browett, “Kıyıdan çok uzak değil ve köprüden açıkça görülebiliyordu. En tepeden gelen buharı veya dumanı görebiliyordum. Suyun etrafında birkaç gemi vardı ve bir helikopterin bir noktaya gitmiş olmasına rağmen, bunun dahil olup olmadığını bilmiyorum. ”
Bu arada, HMS Astute komutanı, topraklamanın bir sonucu olarak kendini bir mahkeme savaşının önünde bulabilirdi.
Kraliyet Donanması uzmanları, utanç verici olayın neden gerçekleştiğine dair bir hizmet soruşturması olarak bilinen ayrıntılı bir soruşturma başlattı. Askeri savcılar, HMS Astute’nin kaptanı, Komutanı Andy Coles veya ekibinin herhangi birinin ihmalkar olup olmadığını değerlendirecekler.
Bir savunma kaynağı, ileri nükleer güçle donanmış denizaltının nihai sorumlusu olan Cdr Coles’in, bir mahkeme savaşmasıyla karşılaşacağının muhtemel olduğunu söyledi. HMS Astute mürettebatının üyeleri ihmali bir görev yapmakla veya Majestelerinin gemilerinden birini ihmal yoluyla “tehlikeye atmak” ile suçlanabilirler.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.