Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Tottenham başlığını alabilir Huddlestone diyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 9:04 am

Escort İlan Açıklaması

Huddlestone’un 64. dakikası tartışmalıydı, ancak Spurs, Fulham’ın yenilmemiş Premier League rekorunu stiline ekledikleri için bitirmeyi hak etti.
Huddlestone, “Biraz daha tutarlı olabilirsek, çünkü birkaç özensiz puan düşürdük, neden olmasın?” Dedi.
“Başlık yarışmacıları? Bu yapmak için büyük bir açıklama, ancak sezonun gidişatı, herkes birbirinden puan almaya devam ediyor.
*
CAIRO İKİ İÇİN BİR LÜKS UZUN HAFTASONU WIN !!! BA CLUB SINIFI DAHİL
UÇUŞLAR, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA! *
“Eğer Mart’ın ortasına gelecekseniz, nisan zamanı, büyük bir şansın var.” Forvet Roman Pavlyuchenko, Diomansy Kamara’nın 30. dakikasını açmayı iptal ettikten sonra, hakem Mike Dean, Fulham’ın yöneticisi Mark Hughes’un galibiyetin üstüne düşmesini sağladı.

    İlk önce Huddlestone’un uzun mesafeli çabasını reddedince, William Gallas’ın ofsaytında olduğu için Dean görevlisine danıştı ve hedefe layık görüldü.
Spurs Çarşamba günü Inter Milan’ı oynuyor ve Huddlestone şunları söyledi: “Ref, bir Fulham oyuncunun ona değdiğini ve onaylamak zorunda olduğunu düşündü.”
Hughes sonunda Dean ile ortaya çıktı. Dedi ki: “Yenilmemiş rekoru kaybettiğimizi hayal kırıklığına uğrattım. Ama üretmekte olduğumuz şeyden memnunum. ”
Fulham (4-4-2): Schwarzer 7; Baird 7, Hughes 7, Hangeland 7, Salcido 6; Davies 6, Greening 6 (Johnson 84), Murphy 7 (Kelly 52, 6), Dempsey 7; Dembele 6 (Gera 75, 5), Kamara 7. Rezervasyonu: Dempsey. Hedef: Kamara 30.

    Tottenham (4-4-1-1): Gomes 8; Hutton 7, Gallas 7, King 7 (Bassong 44, 6), Assou-Ekotto 6; Modül 6, Huddlestone 7, Sandro 6 (Lennon 46, 6), Balya 7; Van der Vaart 7; Pavlyuchenko 7 (Crouch 70, 6). Kitap: Sandro. Hedefler: Pavlyuchenko 31, Huddlestone 64.
Hakem: M Dean (Wirral).

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.