Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Town hall emekli maaşları 6.3 milyar sterlin vurdu

  • Listed: Nisan 16, 2018 10:00 pm

Escort İlan Açıklaması

Tory Toplulukları Sekreteri Eric Pickles, “çöp kutularını boşaltmak, kütüphaneleri çalıştırmak ya da sokakları temizlemek yerine, yerel yönetim emeklilik maaşlarına giden herkesin yerel vergi faturasının dörtte birine denk” olduğunu söyledi.
Şöyle ekledi: “Sert vergi mükellefleri sürekli büyüyen bir yasa tasarısını karşılayamıyor” dedi.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
Konsey çalışanlarının sayısı son İşçi hükümeti altında yükseldikten sonra, emekli maaşı almaya hak kazananlar 2005-06’dan bu yana yüzde 46 artarak 2009 yılında 1,2 milyona ulaştı.
Yerel Yönetim Emeklilik Programından alınan ödemeler, İşçi’nin 1997’de iktidara gelmesinden dört kat daha fazladır. TaxPayers İttifakı’ndan Emma Boon, planın 53 milyar sterlinlik bir açığıyla karşı karşıya olduğu uyarısında bulundu.

    O şunları ekledi: “Bu maliyetlerin uzun vadede daha fazla kontrolden çıkmasını önlemek ve kısa vadede belediye bütçelerindeki yükü hafifletmek için hızlı ve sağlam reformlar şarttır.
“Planın, tanımlanmış faydalardan tanımlanmış katkılara ve çalışanların katkı paylarına kaydırılması gerekiyor.” Whitehall’lılar, geçen yıl emekli maaşlarında ödenen 6.3 milyar sterlinlik tutarın beşte birinin vergi mükelleflerinden geldiğini düşünüyor.
Topluluklar ve Yerel Yönetimler Dairesi tarafından yayımlanan rakamlar, planın 1.7 milyon üyesinden gelen katkıların yüzde üç oranında artarak 2 milyar sterline ulaştığını gösterdi. Planın £ 132 milyarlık yatırım fonundan 2.6 milyar sterlin daha geldi.
Yerel Hükümet Derneği’nden Sir Steve Bullock, programın kamu sektöründeki diğerlerinden farklı olduğunu çünkü personelin önemli katkılarda bulunduğunu söyledi. O şunları ekledi: “Yaşlanan nüfusun zorluklarını karşıladığından emin olmalıyız.

    “Çalışanlar için iyi bir emekli maaşı sağlamak ve vergi mükelleflerine ve işverenlere adil kalmak için sürdürülebilir olmak gerekiyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.