Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Toz tiner ekstra çöp temizlemek için boşaltıldı

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:00

Description

Albert Stewart (60 yaşında), yuvarlaklığının kaldırıldığını iddia etti, çünkü o, tekerlekli çöp sepetlerinin yanında ekstra çöp torbaları topladı.
Belediye bin bürokratları da barter politikalarına karşı çıktıkları için yazılı bir uyarıda bulundu.
Şok altındaki altı dedesi şöyle dedi: “Ben de aynı atışı 30 yıldan beri yaptım ve şu anda sadece bir miktar atık aldım, cezalandırıldım.”
Lancashire Ormskirk’ten Bay Stewart, “En doğru şekilde bir şey yapmaktan cezalandırıldığımı düşünüyorum – düşünen insanlar eski moda sağduyu olarak gördüler.
“Büyük bir bin kamyona birkaç ilave poşet koymanın zararı nerede? İnsanlar zamandan kazandırır ve hiç kimseye sorun yaratmaz. Umarım rahatlarlar ve geri kalan zamanımı eski vagonuma koyarım. ”

    Fazla çöpleri toplayıp “yakalandı” sonra Bay Stewart, Ormskirk ve Skelmersdale aracılığıyla farklı toplama yollarına bindirildi. Ancak eski turuna dönmek istediğini ve müşterilerinin adıyla tanıdığını söyledi. West Lancashire Belediye Meclisi sözcüsü, web sitesinde ekstra çanta yasaklayan atık toplama kurallarını açıkladı.
Dedi ki: “Bu tür bir şikayet için bir şikayet prosedürümüz var ve bunu Bay Stewart’ın dikkatine çekiyoruz.
“Şimdiye kadar bunu daha ileri götürmedi ve resmi bir şikayet kaydedilmedi.”
Hareket, vergi mükelleflerinin bir ay içinde Noel tahsilatı için beklemekten vazgeçtikleri konseyler tarafından yapılan bir dizi kararın en sonuncusu – fazla doldurulmuş kutular için 100 sterlin para cezası ile tehdit edildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.