Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Trump restoran çatışması üzerinde fuming

  • Listed: Nisan 17, 2018 9:30 am

Escort İlan Açıklaması

Realite TV yıldızı, 2004 yılında yıkılan eski dönüm noktası restoran Boardwalk Cafe’de, Nassau İlçesi’nin Jones Beach Eyalet Parkı’nda, okyanus kıyısındaki Trump adlı büyük bir sahil tesisi inşa etmek istiyor.
Trump, binayı bodrum katları da dahil olmak üzere çeşitli katlarda genişletmek istiyor, ancak resmi olarak belirlenmiş bir sel bölgesi olan bölgeye yeraltında bir düzey inşa etmek için işçiler göndermekten endişe duyan topluluk üyelerinden muhalefete girdi.
Eleştirmenler ayrıca projenin büyüklüğü ve bunun neden olabileceği olası trafik sıkışıklıkları hakkında şikayette bulundular.
The Apprentice yıldızı geçen ay bir apartman dairesi olduğu için daha düşük bir seviye inşa etmek için geçen ay (Sep10) bir mahkeme savaşı kazandı. Ancak, New Yorkluların markasını neyle ilgili geliştirmeye yönelik planlarını desteklemediğini itiraf ettiğini itiraf ediyor. “sıçan istilası çöplüğü”.
Associated Press’i şöyle anlatıyor: “Kullanacağım sözcük anlaşılmaz … Yapacağım tahtada muhteşem bir bina inşa edecektim (şehir plancısı) Robert Moses’ın kıskanç ve gururlu olması en iyi bina olurdu. tüm devlet parkları sisteminde … dünyanın en iyi yemek ve ziyafet tesisidir.
“Bu, New York eyaletinin büyük bir yetersizliğinin sonucudur. Bu gerçekten başarılı olmuş olurdu ve bunu istemiyorlardı. Bu herkese yardımcı olurdu.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.