Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Turist patlaması, saraylarını yatıracak kraliçe 2,4 m.

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:15 pm

Escort İlan Açıklaması

Buckingham Palace, 16 günlük en iyi yaz tatilinin tadını çıkardı ve 67 günlük sezon boyunca 413.000 ödeme yapan ziyaretçiyi cezbetirdi. Bu rekor 1994 toplamının sadece 7.000 kısa oldu.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Geçtiğimiz gece sarayın en son ziyaretçileri Şili Cumhurbaşkanı Sebastian Pinera ve eşi Cecilia Morel idi. Kraliçeye San Jose madeninden bir kaya ile birlikte sundu.
Geçtiğimiz hafta toplanan ve madencilikle uğraşan 33 madencinin 69 gün sonra güvenliği sağlanmış kurtarma operasyonu, dünyanın hayal gücünü ele geçirdi. Bay Pinera daha önce Başbakan David Cameron’a benzer bir armağan vermişti.

    Kraliçe’nin en gözde evi olan Windsor Kalesi, geçen yılki gibi yaklaşık bir milyondan fazla ziyaretçi almaya da devam ediyor. Bazı kazançlar, kraliyet mülklerinin korunmasına yardımcı olmak için mutabık kalınan bir formül uyarınca kullanılacaktır.
Kamu hesapları komitesindeki milletvekilleri Kraliçe’nin tüm yıl Saray’ı açması ve kraliyet konutlarını onarmak için daha fazla turist geliri kullanması gerektiğini savundu.
Şu anda, gelirin büyük bir kısmı, bu yönetmenin açılışını yöneten ve Kraliçe’nin Buckingham Sarayı’ndaki Galerisindeki sanat sergilerine ev sahipliği yapan Royal Collection Trust tarafından tutuluyor.
Galeride, Kraliçe Victoria ve Prens Albert ile ilgili bir sergi sayesinde bir yıl geçirdi. Victoria And Albert: Sanat ve Aşk 5 Aralık’a kadar uzatıldı.

    Yeni kafede 46 bin bardak çay ikram eden Buckingham Sarayı da iki büyük ödül kazandı. Güven müdürü Jonathan Marsden, “Saray ziyaretçilerinin sayısının artmasından çok memnunuz.” Dedi.
Saray, 1992 yılında yangınla harap olduktan sonra, Windsor Kalesi’nin onarımına yardım etmek için ilk olarak 1993 yılında kapılarını halka açtı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.