Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

TV’nin Homer Simpson’ı ‘bir Katolik’ değil

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:14 am

Escort İlan Açıklaması

“İlk tepkim şok ve huşu, sanırım 20 yıl kiliseye gitmemek benim için bir şey değil” diyor Al Jean.
Simpson ailesinin Springfield ilk kilisesine “kesinlikle Presbylutheran olan” katıldığını ekledi.
Entertainment Weekly web sitesine verdiği demeçte, “Homer’in Katolik olmadığını açıkça belirledik.” “Cidden bir saat bile et yemeden gidebileceğini sanmıyorum.”
Vatikan gazetesi L’Osservatore Romano şöyle demişti: “Birkaç kişi bunu biliyor ve saklamak için her şeyi yapıyor ama doğru: Homer J Simpson Katolik.”
Sanatçı, bir aktör Liam Neeson tarafından dile getirilen bir sempatik rahip olan Baba Sean ile yaptığı görüşme sonrasında Homer ve oğlu Bart’ın 2005’teki bir dönemin dönüşümünü tartışan bir Cizvit rahibi olan “Rev Francesco Occhetta” nın bir analizini aktardı.
L’Osservatore, analizin, programın şakalarının ardında “hayatın algısına ve kalitesine bağlı” temalar olduğunu gösterdiğini söylüyor.
“’Simpsonlar’, Hıristiyan inancının, dinin ve Tanrı meselesinin yinelenen temaları olduğu çocuklar için birkaç program arasında yer alıyor.” Dedi.
“Aile, duaları bir araya getirmeden önce bir araya getiriyor ve kendi yolunda cennete inanıyor.”
Simpsonlar’ın çoğu kez dindar figürlerde jabları çektiğini söylerken, ebeveynlerin çocuklarının “sarı olan küçük çocukların maceralarını” izlemelerine izin vermekten korkmaması gerektiğini söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.