Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ucuz tatil günlerinde artış için suçlandı

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:31 pm

Escort İlan Açıklaması

Kabul edilebilir bir bahane olmadan dersleri atlamayan ilköğretim öğrencilerinin sayısı üç yıl içinde üçte bir oranında artmıştır.
Beş veya daha fazla yaşları 4,000’in üzerinde olmak üzere ortalama 23.000 öğrenci, 2009/10 sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde her gün kaygısız oynar ve 59,380 çocuk kalıcı absente olarak tanımlanır.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Eğitim Bakanlığı’ndan gelen rakamlar, küçük çocukların eğitiminin çocuklarını daha ucuz tatillerden yararlanmak için okuldan alan ebeveynler tarafından tehlikeye atıldığına dair kaygılarını yeniden belirleyecektir. Hastalıktan sonra, çocuklarının okula gönderilmesinde başarısız olan ebeveynlere ve hatta hapsetmeye başlayan tehditlere rağmen, zaman geçtikçe tatil yapmak yokluğun en yaygın nedenidir.

    Ebeveynler 50 sterlin para cezasına çarptırılabilirler – eğer 28 gün içinde ödenmezlerse 100 sterline yükselebilirler – çocukların izinsiz okulu atlamasına izin vermek için.
Bununla birlikte, genel olarak – hastalık ve diğer yasal devamsızlıkları içeren – devamsızlık oranları, bir önceki ve ortaokullarda, 2009/10’da bir önceki yıla göre% 5.28 oranında kaybedilen,% 5.03’lük bir ders süresi ile bir miktar düşmüştür.
Okullar Bakanı Nick Gibb şunları söyledi: “Çocukların değerli dersleri kaçırmaması çok önemlidir.
“Hükümet, devamsızlığın temel nedenlerini ele almaya, akademik standartları yükseltmeye ve her çocuğun kendi potansiyelini karşılayabilmesini sağlamaya kararlıdır.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.