Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ülke çapında protestolar kesintilerden geçti

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:29 pm

Escort İlan Açıklaması

Hemşireleri, öğretmenleri, kütüphanecileri, itfaiyecileri ve diğer çalışanları da içeren kamu sektörü çalışanları, Kapsamlı Harcama İncelemesine karşı bir kampanyanın bir parçası olarak mitinglere ve toplantılara katılacaklardır.
Olaylar Cardiff, Newcastle, Sheffield, Barnsley, Cambridge, Southampton, Bolton, Luton ve Londra gibi alanlarda yapıldı.
Amerikan sivil hakları aktivisti Jesse Jackson, sendikalar ve Savaşın Durdurulması Koalisyonu da dahil olmak üzere grupların aradığı Westminster’deki bir protestoya katılacaktı.
Kamu hizmetlerinin “ölümünü” sembolize etmek için siyah giyen protestocularla birlikte tabut ve cenaze töreni liderliğindeki Dorchester, Dorset’te bir yürüyüş yapılacaktır.
Gelecek birkaç gün içinde başka gösteriler düzenlenecek ve TUC önümüzdeki yıl Londra’da bir ulusal protesto düzenliyor.
TUC, İngiltere genelinde 3 bin kişiye, Westminster Central Hall’a 2.200 paket, Westminster Central Hall’a girmesi için yüzlerce, Parlamentodaki yerel milletvekilleriyle tanışmak için yüzlerce daha fazla kuyruğa girmek üzere, Westminster’de bir protestoya katıldı.
Unison genel sekreteri Dave Prentis şöyle dedi: “Koalisyon kamu hizmetlerine bir testere alıyor ve bizler bir açıktan değil, bir ideoloji yüzünden saldırıya uğradık.
“Ücretli dondurmayı bozmak, emekli aylığımızı korumak ve kesintileri durdurmak için bütün kamu hizmetlerinden oluşan bir birlik kuracağız.
“Eğer hükümet bugün bizi dinlemezse, bizleri son olarak duymayacaklardı. Eğer George Osborne’un kesintileri geçerse – bu bizim hizmetlerimiz ve toplumlarımız için bir ölüm cezası anlamına gelebilir – o zaman geri döneceğiz. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.