Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Uyuşturucu bağımlısı sterilize edilecek 200 £ ödenir

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:25 pm

Escort İlan Açıklaması

Tartışmalı ABD grubu Proje Önleme tarafından gerçekleştirilen hareket, “sömürücü, etik olarak şüpheli ve ahlaki açıdan sorgulanabilir” olarak adlandırılmıştır.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Plan, 38 yaşındaki bir eroin bağımlısının, bir vasektomi yaptırmak için hayır kurumu tarafından 200 sterlin ödenecek ilk kişi haline gelmesinin ardından ortaya çıktı.
Sadece “John” olarak bilinen adam daha sonra parayı gecikmiş rant ve “alışveriş” e harcayacağını söyledi.
Operasyon, yardım kararını düşünmek için ona 30 gün vermiş olan yardım kuruluşunun yardım hattını çağırdıktan sonra Eylül ayında NHS’de gerçekleştirildi.
İngiliz yardım kuruluşu DrugScope’un genel müdürü Martin Barnes, uygulamayı sömürücü, şüpheli ve sorgulanabilir olarak nitelendirdi.

    Dedi ki: “İyi kalitede tedavi ve refah ve korunma sistemlerine erişimin sağlanması, bu karmaşık sorun için nakit için sterilizasyon değil, en etkili, rasyonel ve insancıl yaklaşımdır.”
Uyuşturucu ve alkollü yardım kuruluşu için bir sözcü Addaction şunları söyledi: “Sunulan paranın, bayilere yardım ederek, ailelere ve topluluklara zarar veren bir sorunun yaşatılmasına yardımcı olacağından endişe ediyoruz.”
Proje Önleme kurucusu Barbara Harris şunları söyledi: “Sosyal hizmet uzmanları ve benzerleri yıllardır ellerinden geleni yaptılar ve yeterince iyi değil. “Farklı bir şey teklif ediyorum ve sorumlu olmak için bağımlıları ödüyorum.”
Geçmişte kendi alışkanlığını finanse etmek için çaldığını itiraf eden John şöyle dedi: “Britanya’da bir ilk olduğumu bilerek bana biraz şok geldi.

    “İnsanların teklifleri orada olduğu gibi görünür hale gelir gelmez yakalayacağını düşünürdüm.
“Bir çocuğu destekleyemem. Kendimi desteklemeyi başarabilirim. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.