Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Vahşet genç köpeği tekmeleme vahşi yob avı

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:21 pm

Escort İlan Açıklaması

Kukuletalı gençlik, evcil hayvanı vücut ve bacaklara acımasızca vurdu, kurşunla havada havaya fırlattı ve yere doğru geldiğinde merhamet göstermedi.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Hayvansal hayır kurumları şimdi köpeği daha fazla zulümden kurtarmanın ümidiyle avlanıyor. Halkın ilgili bir üyesi tarafından çekilen rahatsız edici görüntüler, bir futbol gibi açık kahverengi renkli köpekleri tekmeleyen gençleri gösterir.
Daha sonra tekrar tekrar başının yukarısındaki tasma kaldırırken boynunu yukarı kaldırmaya çalışır.
Bir köpek yavrusu olabilecek küçük köpek, çimenler çimlere yakın.

    Son derece korkunç bir şiddet eyleminde, sokaktaki genç, sırtında uçmaya gönderilen hayvanın böyle bir acımasızlığıyla birlikte botunu çıkarır. Daha sonra, güneydoğu Londra’daki Woolwich’teki Knee Hill Park’ta çalılıklara sürükler ve manzaradan kaybolur.
1 Ekim’de çekilen videolar, RSPCA’ya aktarıldı ve ayrıca YouTube’da yayınlandı. 18 yaşından küçüklerin görmesi çok üzücü görüldü.
RSPCA müfettişi Vicky Dawe şunları söyledi: “Görüntüler son derece şok edici. Bilgi için çekiciyiz. ”
Altı aylık hapis cezasıyla ve hayvan zulümünden suçlu bulunursa 20.000 sterlin cezasıyla yüz yüze gelebilen gençlik, 20’li yaşların başlarında, uzun, ince ve beyaz olmak üzere genç yaşlarındadır. Gri kapşonlu üst ve mavi kot pantolon giyiyordu.

    Geçtiğimiz ay Daily Express, Dorset’teki bir endüstri parkında bırakılan boşalmış topal köpeği Ginger’ın sahibini izledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.