Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Valcke teknoloji toplantısını kaçırmak

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:55 am

Escort İlan Açıklaması

Valcke, Celtic Malikanesi’nde Uluslararası FA Kurulu (IFAB) iş toplantısına katılacaktı ancak şimdi, FIFA ile oyunun yasama organını oluşturan dört İngiliz dernekinin genel müdürü ile görüşmek üzere başka yetkililer yollayacak.
Valcke, FIFA’nın etik kurulunun, Çarşamba günü, iki FIFA yürütme komitesi üyesi, Nijerya’nın Amos Adamu ve Tahiti’den Reynald Temarii’nin, Dünya Kupası oyları karşılığında nakit için gizli gazetecilere başvurduğu iddia edilen davayı dinlemek üzere Zürih’te olacak. .
Etik kuruluş, ayrıca, 2018 ve / veya 2022 turnuvalarını düzenleyen kampanyalarda en az iki ülkenin ihale kurallarını ihlal edip etmediğini araştırmak için ayrı ayrı hazırlanmıştır.
Hem iki adam hem de dahil olan ülkeler etik komite tarafından askıya alınabilir.
İngiltere, 2018 için Rusya, İspanya / Portekiz ve Hollanda / Belçika aleyhinde teklif verirken, 2022 turnuvaya ev sahipliği yapan ülkeler Avustralya, ABD, Katar, Japonya ve Güney Kore’den olacak.
FIFA, Valcke’nin IFAB toplantısına “diğer taahhütlerden dolayı” katılamayacağını söyledi.
IFAB toplantısının, muhtemelen FIFA’ya kendilerini öne çıkaran 13 sistemi test etmek için bağımsız bir şirket tayin ederek, hedef-hat teknolojisini tanıtmaya yönelik ilk adımları atması bekleniyor.
Bununla birlikte, Mart ayında yapılacak olan tüm IFAB toplantısına kadar önemli kararlar alınmayacaktır.
FA, tanıtılacak olan hedef hattı teknolojisine itmeye devam edecek.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.