Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Vincent Kompany gerçek kalır

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:33 pm

Escort İlan Açıklaması

Şehir patronu Roberto Mancini, önümüzdeki yıllarda Avrupa’da ve Avrupa’da egemen bir güç olacağını umduğu bir takımı bir araya getiriyor.
Ancak Kompany, şehrin yıl boyunca elde ettiği başarı eksikliğinin, kulübün, hangi yarışmaların daha önemli olduğunu seçtiği ve seçtiği ölçüde “kibirli” olamayacağı anlamına geldiğini düşünüyor.
Bu akşam Eastlands’taki Polonya şampiyonu Lech Poznan ile yüz yüze kalan Belçikalı Kompany, “Herhangi bir kupaya kibirli davranabileceğimizi düşünmüyorum çünkü uzun süre hiç kazanamadık. Yani Avrupa Ligi bizim için çok önemli.
CAIRO İKİ İÇİN BİR LÜKS UZUN HAFTASONU WIN !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL!
“FA Kupası, lig için bizim kadar önemli olacak çünkü şu an herhangi bir kupa çok hoş karşılanacaktı.

    “Hepimiz bir şey kazanmak için çok çalışıyoruz.”
Poznan, iki maçtan sonra A Grubu’nun sürpriz liderleri. Italyan aristokratları Juventus ile üçüncü sırada düştükleri iki puanla farkı City’e yöneliyorlar. Kompany, şehrin geçen ay Juventus’a 3-3 berabere kalan sürprizini kazandığı Poznan’ı almaması gerektiğini söyledi.
Şehrin ikinci sıradaki galibiyetini dördüncü sırada tamamladı, ancak bir korkudan sonra.
“Blackpool’a saygı duyduğumuz gibi Lech Poznan’a saygı duymalıyız” diyerek Bloomfield Road’daki 3-2 galibiyete layık görülen Kompany’i ekledi.

    “Bu yarışmada iyi yapmak istiyoruz. Bu sezon Europa League’de seviye çok yüksek. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.