Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Warren Gatland, Dwayne Peel ve Andy Powell’ı sürgün etti

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:45 pm

Escort İlan Açıklaması

Warren Rugland, Premier Rugby’nin İngiliz oyunculara erişimini kısıtlayarak, önümüzdeki yılki küresel görüntünün 35 gün öncesine kadar sert bir tutum sergiliyor.
Galler koçu Gatland, IRB minimumunu karşılayan kısıtlamaların Samoa ve Fiji gibi ülkeleri daha da zorlayabileceğini söyledi. Gatland, “Oyuncular sezonunu Mayıs ayında kulüpleriyle bitirirse, ancak Ağustos ayına kadar ülkelerine uygun değilse, tamamen saçmadır” dedi.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
“Bu, turnuva öncesi dostluklar için hazırlıklarını ciddi olarak sınırlayacak ve Dünya Kupası kadrosuna uygunluklarına zarar verebilir.
“Belki de IRB’nin bakabileceği bir şeydir, çünkü bu potansiyel olarak, diğer ülkeler için de Dünya Kupası’na zarar verebilir, özellikle de ne kadar denizaşırı oyuncunun Premiership’te yer aldığına baktığınızda.”

    18 yaşındaki Norfolk doğumlu George North, Magners League’de geçtiğimiz ay Treviso’ya karşı Scarlets’e ilk kez girdiği iki denemeyi tamamladıktan sonra kadroya girdi.
Kuzeyde, 6’lı 4ins, 16’ların 9 lbs kanadı, King Lynn’de doğdu, ancak üç yaşındayken Anglesey’e taşındı ve evlatlık ülkesini zaten yaş grubu düzeyinde temsil etti.
“Galler için oynayabiliyorsam mutlak bir rüya olurdu” diyen Kuzey, Avustralya’ya karşı açılışı bir ayak bileği yaralanmasıyla özleyecek. O, geçen sezon İtalya’ya karşı 18 yaşında ilk sıfatını alan Tom Prydie’nin başka bir sıcak ihtimalin izinden gidiyor.
Ancak, zarif Osprey’den farklı olarak, Kuzey mesafe yerine yıkım için inşa edilmiştir. “Son zamanlarda, yeni Zelanda’daki bazı Samoalılar’da uyluklar gördüm.” Diyen Gatland, aynı zamanda Blues prop Scott Andrews’ı da çağırdı.

    Galler, 6 Kasım’da Wallabies ile yüz yüze gelmesi durumunda Ryan Jones’u kaptan olarak yeniden atayacak.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.