Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Wayne Rooney, sert bir dersin nasıl bir rol modeli olacağını

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:11 pm

Escort İlan Açıklaması

Ferguson’un Rooney’in saha dışı davranışlarındaki kişisel tiksintisinden başka, Manchester United’a neden olan utanç, uzun süredir devam eden yardım kuruluşları UNICEF’e olan bağlılıklarını genişletirken, neredeyse acı çekiyor. Ferguson, CEO’su David Gill ve en uzun soluklu oyuncu Ryan Giggs’ın, United’ın dünya çapındaki profilini savunmasız çocukların hayatlarını iyileştirmek için kullandığı bir organizasyona yardım etmekten duyduğu gurur, tüm Rooney olayını aniden oldukça sorglu bir perspektife soktu.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Eğer yıldız oyuncularının sigara içtikleri, Manchester sokaklarında çığlık atmaya ve idrar yapmadıkları resimler yeterince kötüyse, fahişeleri ödeyerek karısı Coleen’i aldattığı açıklamaları sadece kulübün imajını lekeledi.

    Ve birazcık ruh arayışının ve alçakgönüllülüğün yanlış gitmediği bir zamanda, Rooney daha sonra yöneticisinin yetkisini baltalayarak ve kulübünü bilgilendirerek 130.000 £ ‘luk bir haftalık bir kontrat imzalamayacak şekilde sorunlarını bir araya getirdi. İki ay içinde, United’ın önümüzdeki üç yıl içinde UNICEF’e zam yapacağı sözünü verdi.
Tüm bu meslek kariyerinin en kötü durgunluğuna maruz kaldığında – Mart’tan beri açık oyundan United’a ve açıklanamayan fakir bir Dünya Kupası’na gol yok.
Bu arada, Ferguson’un, gerçek dünyadaki önemli olaylardan “kozlaşmış” olmaları, sokak fuhuşundan çocukları kurtarması ve Aids’i önlemek için güvenli seks kampanyaları düzenlemesi gibi konulara değindiğini merak ettiniz.

    “UNICEF ile yaptığımız çalışma, bazı oyuncularımızın, özellikle de gençlerin gerçek dünyanın neye benzediğini fark etmesini sağladı” dedi. “Onlar için bir göz açıcı ve gerçek bir eğitim oldu.
“Sokak fuhuşundan kurtarılan altı çocuk kadar genç görmek ve bunun gibi şeyler şok oldu. “Ne tür bir dünyada yaşıyoruz?” Diye sordular.
“Onlara gerçek dünyanın neye benzediğini, içinde bulundukları ortamda ne kadar şanslı olduklarını ve kozlaşmış yaşamlarını, zenginlikleri ve bunun gibi şeyler hakkında nasıl anladıklarını öğretti.
“Profilimizin ve saygınlığın çok yoğun olduğu yerlere gittiğimizde, arkanıza yaslanıp,“ İnsani neredeyiz? ”Zamanı geldi. Genç oyuncuları, büyük sorumlulukları olduğunu anlamak için nasıl geliştirebiliriz? ’

    “Günümüz oyuncuları için bu çok zordur, çünkü çoğu varlıklı ve çok rahat bir durumda. Bu yüzden onların tutumlarını değiştirmeye geçişlerini izlemelerini izlemek harika. ”
Son olaylardan yola çıkarak, Rooney’nin şansını veya statüsüyle ilgili sorumluluğu takdir etmemiştir. Ancak Ferguson, oyuncularının çoğunun yükümlülüklerini yerine getirdiğine inanıyor.
“Büyük avantaj, Manchester United’ın dünyanın her yerinde, özellikle Uzak Doğu’da anında tanınması” dedi. “UNICEF ile çalışmak için bir merkeze her gittiğimizde oyuncular hemen çocuklara tanıdık geliyor. Çocuklara kahraman olduklarını biliyoruz ve bu da onlara daha iyi bir yaşam sürmeye ve onlara teşvik etmeye teşvik ederek büyük bir destek. Oyuncuların bu sorumluluğu aldığını ve bir şekilde onlardan gurur duyduklarını düşünüyorum.

    “Bu onları daha iyi insanlar haline getiriyor, onlara özellikle eski oyuncularda görebileceğim büyük bir insan anlayışı kalitesi sunuyor, çünkü bu işi 10 yıldır yapıyorlar.”
United, Rooney’in haftada 160 bin sterlinlik yeni bir anlaşma talebinde bulundu ve Gill, UNICEF ortaklığının United’ın para olmadığını hatırlattığını söyledi. Gill, “Çok fazla ticari olmaktan ve pound notlarıyla çok fazla ilgilenmekten suçluyuz” diyor Gill, “fakat sorumluluklarımızı anlıyoruz ve bu yüzden bir spor kuruluşundan spor dünyasında en uzun süredir devam eden ortaklığa sahip olmaktan gurur duyuyoruz. perspektif. ”Ferguson, tüm oyuncularının 2009 yılında bir UNICEF elçisi olarak Sierra Leone’ye yaptığı üç günlük gezisinden bahseden sadık tek kişilik bir adam Giggs gibi davranmasını istiyor.

    Giggs, “Bu kadar çok anım var ama en çok hasta olan, HIV bulunan bir hastanede tanıştığım genç bir insan. “Ailesi ve arkadaşları bilmiyordu, çünkü HIV’li insanlara yönelik damgalama çok büyük. Kimseye söyleyemezdi, kimseyle konuşamazdı, ama bir yabancı olduğunu söyledi.
“Kullandığınız her reklam panosu Premier League futbolunu ilan ettiğinde rolünüzü ve sorumluluğunu biliyorsunuz. Sahip olabileceğiniz etkiyi anlıyorsunuz. ”
Manchester United, UNICEF ile olan ortaklıkları sayesinde dünyanın en savunmasız çocuklarından bazılarının hayatlarını kurtarmaya yardımcı olmak için önümüzdeki üç yıl içinde 1 milyon £ ‘luk yükselme taahhüdünde bulundu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.