Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Wenger City gezisi için kendine güveniyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:41 pm

Escort İlan Açıklaması

Topçular, Cumartesi günü Birmingham’daki zaferini, Ukraynalıların mücadelesini bir kenara itmek ve hem West Brom’a hem de Liderler Chelsea’ye yenildikten sonra devam ettiler. Wenger, Pazar günkü yerel zirveye odaklanan adamlarının artık yolda olduğunu düşünüyor. Eastlands’taki çatışma.
Wenger, “Son iki oyunumuzu kazandık ve bu önemliydi çünkü Manchester City oyununa iyi bir güven seviyesiyle ve davranışlarımızdaki gibi bazı kesinliklerle giriyoruz,” dedi.
“1-0 kişi kazandığında, çok zor olduğunu düşünürseniz, 5-1 kazanırsanız çok kolay olduğunu düşünürüz. İyi bir takım tutumumuz vardı ve çok iyi bir teknik seviyeye sahibiz.”
Cesc Fabregas bir hamstring probleminden döndü, Arsenal kaptanının orta saha oyuncusu Jack Wilshere Cumartesi günü yaptığı manşet-kırmızı kartın ardından kanıtlamak için bir noktaya sahipti.
Wenger eşleştirme tarafından etkilendi. Dedi ki: “Birlikte iyi çalıştığı konusunda ikna oldum. Jack iyi olgunluk seviyesine sahip. Oyun oynarken 18 yaşında olduğunu düşünmüyorsun ve genel olarak çok iyi birleştiler.”
Wilshere, gelecek ay Wembley’deki dostluğa karşı Fransa’ya karşı bir başka İngiltere’ye yapılacak telefon görüşmesi için ayarlanabilir.
Wenger, 18 yaşındaki bir kişinin ilk başlangıç ​​hakkını verdiğini belirtti: “Başlıkları yapmak istemezseniz, söylemek zor. Eğer ters soru soruyorsanız, İngiltere için oynamaya hazır olmadığını düşünüyor musunuz? “Hayır demek zor”
İlk yarıda Wilshere’in yer aldığı bir parlama noktası vardı. Geçtiğimiz günlerde Shakhtar orta saha oyuncusu Tomas Hubschman’ın bir yığında kaldı ancak Norveçli hakem Svein Oddvar Moen’den sert bir uyarı aldı.
Wenger şöyle dedi: “Bazen böyle bir fırtına aldığınızda başka yöne gitmek istersiniz, ama önemli olan sadece futbol oynamasıydı. Jack iyi bir teknik seviyeye sahip bir oyuncu, ama aynı zamanda bir oyuncu değil. zorluklardan saklan, ve kaybetmek istemediğin muazzam bir güç. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.