Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Whitbread patron kar zammı ile yayılıyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:43 pm

Escort İlan Açıklaması

Prömiyer vergi öncesi karında yüzde 28,4’lük bir sıçrama, Eylül ayının ilk yarısı için 151.8 milyon £ ‘a kadar şehir tahminlerinin zirvesine doğru bir rakam çıkararak, Premier Inns ve Costa Coffee-sahibi tarafından altı yıl görevden ayrıldı.
Gelirler yüzde 14,5 artarak 805,4 milyon sterline yükseldi ve hisseleri üç yılın en yüksek seviyesi olan 1728p’de 35 puan arttı.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Parker, Beefeater ve Brewers Fayre restoran zincirlerine de sahip olan grubun, KDV artışlarının ve Hükümet harcamalarının azaltılmasının ardından zorlu ekonomik koşullara rağmen büyümeye iyi yerleştirildiğini söyledi.

    Premier Inn’teki aynı otel satışları, komedyen Henry’nin sessiz zamanlarda doluluk oranlarını artırmasına yardımcı olan ve haftada bir £ 29 gece geçirme teklifi sunan kapsamlı bir TV reklam kampanyasının desteğiyle yüzde 10 arttı.
Parker, “Ağustos ayı tatilinde otellerimiz yüzde 97 dolu dolu” dedi. “İnsanlar ziyaret ettiğinde arkadaşlarla ve akrabalarla kalmak yerine Premier Inns’ta kalıyorlar.”
Zincirin yeni otel açılışlarından ve iş seyahatinde bulunan yolcuların da maliyetleri düşürmesinden de faydalandığını söyledi.
Aynı satış mağazalarının büyümesi yüzde 8,5’ten yüzde 2,5’e düşmesine rağmen, Costa gelirleri yaklaşık yüzde 28 oranında artmıştır. Parker, müşterilerin yaz boyunca upmarket bir “düz beyaz” kahve ve buzlu kahve gibi yeni ürünler tarafından çekildiğini söyledi. Firma artık paninis sunarak kahvaltı yemeklerini pişirmeye çalışıyor.

    Her iki bölümün karı, maliyet kesintileri ve yılda yaklaşık 50 milyon sterlin tasarruf sağlamaya yardımcı olan diğer verimliliklerle artırıldı.
Şirket agresif genişleme planlıyor. Gelecek yıl boyunca 45 otel ve ikinci yarısında 130 tane Costa Coffee mağazası eklemek istiyor. Uluslararası büyümeye devam eden Parker, grubun şu an 70 mağazaya sahip olduğunu ve Çin’in yeni büyüme için umut verici bir alan olduğunu vurguladı.
Parker, önümüzdeki ayın baş yöneticisi olarak eski easyJet patronu Andy Harrison tarafından değiştirilecek. Parker devraldığında, Whitbread cadde üstü restoranların ve David Lloyd tenis kulüplerinin bulunduğu bir eğlence kulübesiydi.

    Birçoğu, firmanın özel sermaye tarafından devralınması ve dağıtılması gerektiğine inanıyordu. Parker en iyi başarılarından birinin grubun bu baskı karşısında hayatta kalmasını sağladığını söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.