Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Williams dört hafta boyunca dışarı çıktı.

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:45

Description

Williams, Cardiff’teki Cumartesi günkü 33-12’lik yenilgisine sadece beş dakika kaldı ve ameliyat gerektirmediği halde rehabilitasyon en az bir ay sürüyor.
32 yaşındaki oyuncu, Ospreys’in Heineken Kupası’ndaki double-header’ı Viadana’ya kaçırdı ancak Ocak ayı ortasında Pool Three’da Clermont Auvergne ve Leicester ile çatışmalara girecekti.
Galler takımı fizyolojisi Mark Davies şunları söyledi: “Shane’in hamstringine ikinci dereceden bir gözyaşı var ve tedavi ve rehabilitasyona devam eden dört ila altı hafta boyunca hareketsiz kalacak.”
Galler ve Scarlets fahişe Matthew Rees, Wallabies’e karşı sürdürdüğü kasıklarını sakatlamak için cerrahın bıçağının altından geçti.
Ancak Galler kaptanı Ryan Jones, Ospreys’le eğitimine, sonbahardaki hayal kırıklığına uğramış zirveyi kaçırmaya zorlanan yaralanmalardan kurtulduktan sonra bu hafta tekrar çalışmaktan muaf tutuldu.
Davies ekledi: “Şu anda Matthew’un problemi konusunda belli değil ve şu anda uzmanlarla istişarelerde bulunuyoruz.
“Ancak ameliyat gerektirmesi ihtimalinin yüksek olduğunu söylemek doğru.
“Ryan, bu hafta Ospreys’e geri dönecek ve eğitim ve iklimlendirme konusunda bir rol almalı ama açıkçası bölgesi tarafından idare edilecek.”
Winger Leigh Halfpenny, Barbarlar ile biraraya geldikten sonra, ölü bacağında tedavi almaya devam edecek.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.