Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Yargıç isimleri ve şakalar şiddetli çocuk hırsızları

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:36 pm

Escort İlan Açıklaması

O sırada 15 yaşında olan Jack Brown, Jamie Dunne ve Remi Sarge, ev sahiplerini araba anahtarlarını teslim etmeye zorlamak için palalar, baltalar, kılıçlar ve dirgenler kullandılar.
Bir kurbanın çektiği şey, Jack Nicholson’ın bir kapıdan geçtiği filmdeki The Shining filmindeki sahneye benziyordu.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Onun çığlıkları 999’a yardım ettiği için kaydedildi, çünkü pala yatak odasının kapısından içeri girdi ve onu kafasına kesiyordu.
O ve erkek arkadaşı VW Golf çalındı ​​önce beysbol sopasıyla vuruldu. Başka bir terör hırsızlığında, bir adam hırsızlar için BMW’ye başlamak için çıplak dışarıdan zorlandı.

    Yargıç David Hernandez, kimlikleri normal olarak yaşları gereği korunacak olan, üçünün ismini verdi.
Manchester Crown Court, ev hanımlarının maskelenmiş davetsiz misafirlerin erken saatlerinde nasıl uyandığını duydu. Direnmedikleri halde, bir takım kurbanlar kötü bir şekilde dövüldü. Genç suçluların kurumlarında üç kişiyi gözaltına alacak olan yargıç, “Şiddetin tadını çıkardığına hiç şüphem yok” dedi.
Fallowfield’dan 16 yaşındaki Fallowfield, Brown, 16, Fallowfield’dan – Büyük Manchester’da – her biri, geçen yıl ağırlaştırılmış hırsızlık yapmak için komplo kabul ettikten dört buçuk yıl hapis cezasına çarptırıldı.
17 yaşındaki Dunne, iki baskınta doğrudan katılımı kabul ederken, Brown ve Sarge, her birinde birliğe katıldığını itiraf etti.

    Üçü de Fallowfield Mad Köpekleri adlı çete ile bağlantılıydı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.