Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Yeni Liverpool sahibi J W Henry, mantıklı konuşuyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 9:13 am

Escort İlan Açıklaması

Ancak, hatalı Tom Hicks ve George Gillett rejimi ile benzerlikler sona ermişti ve John W Henry ve Tom Werner tarafından söylenen her kelimeye asılı olan kırmızı kitleler bu durumun devam edeceği dua edecekler.
Seleflerinin gelişini karşılayan razzmatazın aksine, New England Sports Ventures’ın asıl sahibi Henry’nin ve NESV’nin başkanı olan Werner’in tanıtımı, muhtemelen olabileceği kadar düşük bir anahtardı.
*
CAIRO İKİ İÇİN BİR LÜKS UZUN HAFTASONU WIN !!! BA CLUB SINIFI DAHİL
UÇUŞLAR, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA! *
Cumartesi öğleden sonra saat 3 de olmuş olabilir, ama Anfield çevresindeki sokaklar tamamen terk edilmişti. Henry, ünlü kupa odasından iniş boyunca Legends Lounge’a girdiğinde, bir yan kapıdan – ve omuzlarının etrafına sarılı kırmızı bir fular olmadan bunu yaptı.

    Takip eden saatte, NESV’nin düşmüş bir deveye 300 milyon sterlin harcadığı motivasyonundan, yeni bir stadyum planlamasından, Roy Hodgson’la öğle yemeğinden ve Liverpool’un kendi kendini idame ettirmesi için gerekenlere kadar her şey hakkında sohbet etti. Yine de Henry ve Werner’ın en büyük izlenim bıraktığını söylemedikleri değil, söylemedikleri şeydi.
60 gün içinde yerde bulunan bir spade (telif hakkı Gillett) ya da finansal kasları üzerinde hiperbol söz konusu değildi.
Bunun yerine, deliver sözün altında, teslimiyetin üzerinden ”mantra idi. Önemlisi, Liverpool’un, dünkü derbi yenilgisinin altını çizen, öndeki görevin keskin gerçekliği ile irtibatta olduğu anlaşılıyor.

    “Benim ismimin önünde‘ şeyhî ”yok, dedi yumuşak bir şekilde söylenen ve Henry’nin NESV’nin“ epik bir dolandırıcılık ”içinde kontrolü ele geçirdiği yönündeki suçlamalarını hızla bir kenara bıraktı.
“İlk izlenimim bunun ne kadar olacağı, öğrenme eğrisinin ne kadar dik olacağı. Bu kolay olmayacak. Başka üç büyük kulüple ayak parmaklarına gideceğimiz zaman önümüzde duran zorluğun farkındayız.
“Bazı insanların bunun ucuz bir fiyat olduğunu söylediğini biliyorum. Bu kulüp için ucuz bir fiyat olarak bakmamızın bir yolu yok. ”
Liverpool ilk olarak Henry’nin dikkatini, iki yıl önce kulübün satışa sunulduğu bir uçuşta Miami Dolphins’in CEO’su Mike Dee’den bir Merrill Lynch ve Rothschild belgesine teslim ettiği zaman geldi. “Düşündüm ki,“ Oh, oh, yeterince baş ağrımız var ”. Çok fazla iş gibi görünüyordu. Bunu bir daha düşünmedim ”dedi.

    Geçtiğimiz Ocak ayında Phoenix’te bir beyzbol toplantısı toplantısında Hicks’e bir yaklaşım reddedildi, ancak azim ödendi.
“Red Sox’a vardığımızda, New York Yankees bir juggernauttu ve o kadar da fazla bir rekabet değildi” diyor Henry, Tampa Bay Lightning’in sahibi ve Red’in bir azınlık sahibi olan Jeffrey Vink’i ekledi. Sox ve NESV ortağı Michael Gordon, yönetim kuruluna. “Onu çok daha yüksek bir gelire sahip olsalar bile, Yankees ile ayak parmak uçlarına gittiğimiz bir rekabete dönüştürdük.
“Devam ediyorlar ama daha hızlı gittik. Son dokuz yıl içinde Yankees’e karşı kazandığımız kazanımlara ve kayıplara bakarsanız, neredeyse ölüyoruz.

    “Boston’un New York’la ekonomik açıdan eşit olduğunu düşünüyorsanız, bu doğru değildir.
“Liverpool’a baktığımızda ilk vurulan şey, burada gerçekten bir kazanan inşa etmek için fırsatların var olmasıydı.”
UEFA’nın 2012 yılında yürürlüğe giren ve hiçbir kulübün kazandığından daha fazla harcadığı bir kulüpte oynayamayacağını belirten Financial Fair Play kuralları, oyun alanını bir ölçüde düzleştirecektir. Ancak bu, NESV’nin Premier League’in yabancı sahiplerinin saflarına katılma motivasyonunu tam olarak açıklamıyor. “Competing”, aynı zamanda Carsey-Werner Company’nin bir yarısının arkasındaki televizyon yapımcısı olan Werner.
“Bir gün, belki de eğer iyi bir komisersek ve iyi bir iş yaparsak kulübün değeri artar. Ama bizi etkileyen şey kazanıyor. Değerli bir işletme sahibi olmak için sahada bir kazanan olmalısınız. El ele giderler, ama karda çok iyi olmadık. Onları biz yapmış olabiliriz, ama hepsi tekrar sürülmüş halde.

    “Uzun bir balayı beklemiyoruz. Yapılması gereken işlerin olduğunu biliyoruz ve kollarım yuvarlayacağız. ”
Henry şunları ekledi: “İnsanların para kazanmak için bugünlerde bir spor sporu veya bir İngiliz futbol kulübü satın aldığını düşünmüyorum. Belki birkaçı, ama kafalarını muayene etmeliler. Bu, dünyanın en büyük sporu için bizim için en üst düzeyde rekabet etmekle ilgilidir. İşte bu yüzden buradayız. ”
Kulübün umutsuzca ihtiyacı olan sahiplerine benziyorlardı. Şimdi ilk izlenimlerin yanıltıcı olmadığını kanıtlamak onlara kalmış.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.