Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Yönetmen komutanı

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:36 pm

Escort İlan Açıklaması

Twiston-Davies, “Kauto Star ve Denman’ın bu sezon cevap verecek soruları var” dedi. “Açıkça şaşırtıcı derecede iyi atlar ve onlara saygı duymalısın.”
Twiston-Davies geçerli bir noktaya sahiptir. Geçen sezon, Denman, Gold Cup’da Imperial Commander tarafından vurulduğunda yaya baktı.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Ve sezonun başlarında, İmparatorluk Komutanı, Haydock’daki Kauto Star’ı yakalamak için en kısa burunlar tarafından başarısız oldu. Twiston-Davies, “İyileştireceğini umuyoruz” dedi. “Dokuz yaşındayken yükseliyor, 10 yükseliyor, ama bana çok geç geldi. “Kauto Star hiç gençleşmiyor.

    Ne Zaman Arkadaşlık ve Ses Gezegeni gibi başkaları da var, ama baktığım gibi İmparatorluk Komutanı, başkaları için endişelenmem gerekmiyor. ”İmparatorluk Komutanı Haydock’daki Betfair Chase’de eyleme geri dönüyor 20 Kasım’da, ikinci Cheltenham Altın Kupasını kazanmaya çalışmadan önce, Boxing Day’deki Kempton Park’ta Kral George VI tarafından takip edilecek.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.