Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Yurtdışında stressiz emeklilik için en önemli ipuçları

  • Listed: Nisan 17, 2018 12:13 pm

Escort İlan Açıklaması

Bir yabancı para biriminde ve belki de garip bir dilde satış görüşmesi yaptıktan sonra, hayalinizdeki emeklilik evinizi güneşte kaçırdınız.
Şimdi evinizin tüm içeriğini almak için lojistik kabus için, arabanızı ve sevgili aile köpeğini belirtmek için değil.
Sadece satın aldığınız bir tatil evi olsa bile, dışarıya çıkmanız gereken mobilya ve eşya miktarı oldukça fazla olabilir.
CAIRO İKİ İÇİN BİR LÜKS UZUN HAFTASONU WIN !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL!

    Profesyonel kaldırma firmaları tam hizmet için burun boyunca sizi şarj eder ve – eğer tüm eşyalarınızı takabilirseniz – bir minibü işe alır ve bunu kendi başına yapmaya çalışmak, otoyol geçişleri, feribot biletleri, sigorta, benzin ve kendi zamanını hesaba kattı.
Teslim müzayede web siteleri, mobilyaların dağıtım maliyetini, bahçe kulübesinin içeriğini ve hatta Avro Bölgesi’nde ve ötesinde hayvan barınaklarını önemli ölçüde azaltarak, çıkarmalar pazarına sağlıklı bir rekabet kazandırdı.
Ne zaman ve ne zaman çevrimiçi teslim edilmesini istediğinizi ayrıntılarıyla göndererek, başka bir işe aynı seyahatini yapan nakliye şirketleri de yükünüzü alacaktır.

    Uzlaşma, teslimatınızın kendi programında, teklifin profesyonel bir firmayı işe almaktan yaklaşık yüzde 75 daha ucuz olduğu zaman ödemek için küçük bir fiyat olacağıdır.
Yarı zamanlı bir öğretim görevlisi ve iki çocuk annesi olan Sandra Holme, Surrey’deki Guildford’daki üç yatak odalı evinin tüm içeriğini İspanya’nın Murcia kentinde sadece açık artırma web sitesi Anyvan’daki içeriği listeledikten sonra 1,650 £ karşılığında taşıyabildi. .com.
Express.co.uk’e şunları söyledi: “Son fiyatın üzerinden eğildim. Önceden temasa geçtiğim altı veya daha fazla firmanın kaldırılması için 3.500 £ – £ 4,000 civarında bir teklif verdik. Bir arkadaşım, Anyvan.com’dan bahsetti, çünkü İngiltere’den bazı mobilyalarını Fransa’nın güneyindeki tatil evine taşıdı, bu yüzden denemek için incitemeyeceğini düşündüm.

    “Kocamın işi için İspanya’ya taşındık, ancak yer değiştirme yolunda çok fazla şey alamadık, böylece mümkün olan yerlerde masrafları azaltmaya çalıştık.
“Evimizin içeriklerini olabildiğince ayrıntılı olarak listeledim ve listenin bitimine kadar yaklaşık 16 teklif vardı. Aslında nakliye şirketi diğer müşterilerden iyi yorumlar aldığından biraz daha pahalı bir teklifle gittik.
“Kullandığımız firma, yükleme ve boşaltma da dahil olmak üzere, iki gün içinde iki günde bir, iki çocuğumuz ve aile otomobili ile birlikte ilerledikçe, bizim için iyi olan kaldırma işlemini yapacaklarını söyledi. Her iki ucundan harekete göz yumdu.

    “Şirket, uçuşumu yaptığım için reddettiğim son yükü kullanan iki adamla bana bir teklif verdi. Sonunda her iki yük de planlandığı gibi geldi. Birincisi, yoğun trafik nedeniyle planlanan varış saatlerinden birkaç saat sonra gerçekleşmişti, ama metin mesajlaşmaları vardı ve benim kocamı hiç umursamadığımız şekilde çağırdı. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.