Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Zamora ağrıyı yönetmek zorunda kalacak – Hodgson

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:55

Description

Fulham’ın 5 Ocak’taki Stoke’taki yenilgisinin ikinci yarısında The Cottagers’ın en skorer oyuncusu çıkmak zorunda kaldı. Tarikatlar, eski Spur’ların ve West Ham’ın kemer köprüsünü çıkardığını ortaya çıkardı. Tarikat ekibi, grevi ortak Andy Johnson’ı, bir ay önce bu sezon.
Pazar günü Blackburn’a yanını çeken Hodgson, “Acil hale gelmeden önce biraz acı çekecektir” dedi.
Bobby ve AJ gibi birçok oyun oynayan, üst düzey bir futbol oyuncusu olmayan, antik bir yaralanma yüzünden bir çeşit acı ya da hatırlatma olmaksızın sahaya çıkan pek çok oyuncu yok. Herkes bununla ne derece ilgilidir?
“Bunu, tıbben oyunu oynamak için ne zaman temizleneceği kadar çok düşünmüyoruz.
“O zaman oyuncuların ağrı engellerini yönetmek zorunda kalmaları ve yaralanmanın belirli yönlerini bir dereceye kadar yönetmeleri gerekir; bu da bir şey yapmadan önce çok dikkatli olmaları gerektiği anlamına geliyor.”

    Zamora’nın yaralanması, Hodgson’ın, bu sezon Barclays Premier League’de ikinci galibiyetlerini kazanma şansı bulması nedeniyle, Johnson’un önüne Erik Nevland’i seçme ihtimali olduğu anlamına geliyor.
Hodgson 32 yaşındaki Nevland ile yaptığı sözleşmeyi yaz boyunca kulüpte uzatma konusundaki görüşmelerin başladığını doğruladı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.