Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Zhirkov teslim etmeye hazır

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:51 pm

Escort İlan Açıklaması

Zhirkov Salı günü Luzhniki Stadı’nda Şampiyonlar Ligi’nde Spartak Moskova’ya karşı mücadele etmeye hazırlanıyor, çünkü Grup F’nin iki yenilmez takımı karşılaşıyor. Zhirkov geçen sene CSKA Moskova’yı Londra’ya bıraktı, ancak Blues için sadece 27 görüntüye sınırlayan bir diz yaralanmasına maruz kaldı.
Zhirkov, “Tam potansiyelime kadar yaşayamadım çünkü ilk takımda fazla oyun oynamamıştım,” dedi. “Ben oyuna göre maç oyunu alıyorum ve daha fazlasını göstermeye çalışacağım. Benim fitness daha iyi oluyor ve kendimi daha güvende hissediyorum.”
Zhirkov, yaz aylarında Spartak ile Rusya’ya geri dönüş ile bağlantılıydı, ancak savunmacı konuşmayı reddetmek için çabuktu.
“Sadece söylentiler ve spekülasyonlar” dedi. “Chelsea’den ayrılmak istemiyorum ve eğer yönetici beni satmak istemiyorsa ben kalacağım.”
Bu geceki maçın öncesinde bir krizle boğuşan Patron Carlo Ancelotti, Zhirkov’un takımının hayati bir parçası olduğu konusunda ısrar etti.
Ancelotti, “Geçen yıl çok iyi bir sezon geçirdi” dedi. “Mevsimin sonlarına doğru daha önemli oyunlarımızı oynamaya, bir sakatlığı olmadığı zaman önemli oyunlar oynamasına çok uygundu.
“Ashley Cole’un sakatlığı olduğunda oynadı ve çok önemli oyunlar oynadı. Benim için çok önemli bir oyuncu, çok fazla oyuna başlamadı ama önemli olmadığını söyleyemezsin.
“Sahada birçok pozisyonda oynayabilir, soldan ve orta saha oyuncusu olarak çok iyi oynadı. Bizim için çok önemli bir oyuncu ve asla Chelsea’yi terk edemeyeceğini düşündüm.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.